Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolond lennék vagy ez normális...

Bolond lennék vagy ez normális? És egyéb kérdések.

Figyelt kérdés
Mindig is azt mondtam nem akarok gyereket. Mostmár ott álok van saját lakás , biztos kapcsolat stbstb és egyre jobban érzem , hogy szeretnék. Ez normális? Mennyire változik meg az élet? Bulik stbstb.? Nem szeretnék egy befarsult otthon ülő unalmas anyuka lenni...létezik ellentét? Minden anyuka a környezetembe ilyen lesz... Tényleg csak a gyerek a lényeg onnantól s semmi magánélet? Persze itt nem egy pár hónapos csecsemőről beszélek..

2021. jún. 23. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Rajtad múlik
2021. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyban függ a párodtól. Olvastam már panaszokat, hogy milyen uncsi az asszony, bele van merülve az anya szerepbe és szép lassan kiderül, hogy tulajdonképpen az elmúlt években semmi ideje nem volt magára a nőnek, vagy hogy a bolton kívül máshová menjen.

Az első hónapokban amúgy ez egy természetes dolog, az apa mondjuk nem tud szoptatni, de ha időnként lesz kimenőd, tudsz találkozni másokkal is akkor nem leszel egy uncsi mami.

Közös programokon gyerekkel is lehet csinálni, ha meg nagyobb és van segítőkész családtag aki azt mondja, hogy pár napra vállalja akkor tudsz csak a pároddal is nyaralni.

2021. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Unokahugom 3 gyereket nevel

A legkisebb 2 éves

De havonta 1xer mindig van csajos este

2 havonta minimum buli

Mellette ugyanúgy van nyaralás közösen is gyerekekkel

De mindig eljártunk csak mi szülők is bulizni pár napra

Addig nagymama vigyázott 3 napot a gyerekekre

Én nem érzem semmi hátrányát

Nyilván nincsenek spontán bulik

Ha csak nincs kéznél valaki aki vigyáz rájuk

De én is és unokahugom is ki tudunk teljesedni gyerekek mellett

Itt minden azon múlik mi hogyan alakítjuk a dolgokat

2021. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Én is úgy gondoltam, hogy nem akarok soha. Aztán valami bekattant és most azon gondolkodom, hogy jó lenne egy kistesó is. De ehhez kellett a párom is, aki nem csak letette a popót, amikor itthon volt és kellett az is, hogy ne tragédiaként éljem meg a gyerekkel járó változásokat. Ja, meg egy jófej gyerek.
2021. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Amíg így gondolkodsz, hogy bulik meg stb... na addig sztem eszedbe ne jusson vallalni...

Egy gyerek akár kepes fenekestöl felforgatni az ember életét.

Attól, hogy valaki anya, nem kell a 4 fal közt ülni egész nap. De azért egy bulikába elmenni nekem mar nem fer bele az értekrendembe.

Eleinte vannak babás programok, majd ovis barátok, stb...

Magánelet.. azt mondjuk a jelenlegi formában felejtsd is el. A gyereked onnan mindig ott lesz melletted, nem fogod tudni kizárni ha elmész ide oda... (jobb esetben).

2021. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5.válaszoló. mindig is fogok ilyenekre gondolni , ilyen a természetem. Egyébként szigetelve van a szoba , semmi zaj nem megy be , létezik sírásjelző úgy gondolom simán belefér szűk körben kis házibuli. Mindig is ilyenek voltak nem 10k-s fős hatalmas bulik. (Egyébként azokat nem is szeretem) De ha az egész életem csak a gyerekről kéne szólnia , mint ahogy írtad akkor hanyagolom is a gondolatot.
2021. jún. 23. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Röviden egy ügyfelünk foglalta össze frappánsan: megszűnsz létezni, mint individum.

Mindent a gyerekhez kell igazítani.

Elmennél kávézni a barátnőiddel? Először oldd meg a gyerekfelügyeletet, vagy olyan helyet kell keresni, ahol beférsz kocsival és nem néznek ki, mert gyerekkel vagy.

Közös barátok a férjeddel? Tök egyértelmű lesz nekik, hogy te rohadsz otthon egy spontán buli alkalmával és a párod megy velük...stb

2021. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

5ös vagyok.

Nalam a buli az a disco, fesztival es társai. Erre gondoltam.

Amire te gondolsz, az alap nalunk is. De mi azt nem bulinak, hanem baráti összejövetelnek, iszogatásnak hívjuk. Bogracsozás, medencézés, stb...


Azt, hogy az egész életed a gyerekről szól, azt pedig ugy ertettem, hogy ha már ott a gyerek hiába lepsz le körmöshöz, barátnőhőz, stb, 100%ban már nem tudsz fejben ott lenni. Evett a gyerek, elvan az apjával/mamaval stb? Persze kell az ilyen kikapcsolódás is, besavanyodna az ember ha nem lépne le. De mar nem lesz ugyan olyan, mint elötte.

2021. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy. Ha akarsz gyereket, akkor legyen. Sógornőkkel is buliztunk így, mi kint, gyerekőrző mellettünk, hogy halljuk, hogy van valami. Nem lesz a gyereknek semmi baja, ha anya nem egy görcsös penészvirág. Ahova lehetett, vittem, akár babakocsiban, akár kendőben, nem állt meg az életem. Volt, hogy délután 6-tól este 9-ig a hátamon volt, amíg mi bográcsoztunk, enni előre vettem, de aznap nem fürdött, na bumm neki. Bent letettem, bekapcsoltam a bébiőrt, zsebre vágtam és mentem ki vissza, söröztem is. Sőt, volt, hogy apa bent maradt, mi meg táncoltunk a kertben, mondjuk akkor vodka-narancsot ittunk. Nyilván ésszel. Semmi baja nem lesz a gyereknek, sem anyának. De tök jó lehet neki, hogy nem vagyok befordulva. Már 2 éves, az ilyen eseményekkor szól, hogy fáradt, elaltatom, aztán szintén nem gátol meg semmi abban, hogy én kimenjek a többiekhez. Nem kell ráfeszülni. Mindjárt le leszek alkesz-hippizve, azt hiszem.
2021. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!