Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Ti megálmodtátok...

Lányok! Ti megálmodtátok gyermeketek nemét és az be is jött? Már többször álmodtam, hogy kislányom lett, de még nem tudjuk mit mutat az ultrahang.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én még csak az első babámat várom. Mindig is lányt szerettünk volna először a férjemmel. A kínai fogamzásnaptár is lányt jósolt, a kívánósságom is lányra utalt. Valahogy el sem tudom képzelni, hogy fiam szülessen elsőre. A doki lánynak mondta, mi is tisztán láttuk a "bizonyítékot". :-)

Viszont még nagyon az elején, 1x azt álmodtam, hogy egy kisfiút tologatok az utcán babakocsiban. Még jó, hogy nem hiszek álmokban.

23 hkm

2010. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én kislányról soha nem álmodtam pedig titokban reménykedtem benne,hogy az lesz.

Kisfiúval viszont kétszer is álmodtam és fiam lesz :)Ahogy megtudtam annyira megörültem neki,mintha mindig is azt szerettem volna :)Ő az én álmaim pasija :)

2010. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szomszéd apuka mondta két lány után a harmadik terhességnél: "Mindegy mi lesz, csak egészséges FIÚ legyen."

Mára 3 lányos apuka:)

2010. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy néhányan hülyének fognak nézni, de nekem "megmondta" a babám, hogy kisfiú. :) Pontosan emlékszem: Feküdtem az ágyon, egyedül voltam, és a hasamra tettem a kezem. Becsuktam a szemem és megkérdeztem, hogy kisfiú vagy vagy kislány? És jött a válasz egyből a fejembe, hogy kisfiú. Mintha valaki belesuttogta volna a fülembe. Akkor voltam 9 hetes. :)
2012. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, és kisfiam lett. :) Ma már 20 hónapos.
2012. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!