Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Kinek milyen...

Fiú vagy lány? Kinek milyen megérzése volt?

Figyelt kérdés
Nektek voltak megérzéseitek hogy fiú vagy lány lesz a születendő baba? :) illetve a “jóslatok” bejöttek valakinek, hogy sós vagy édes dolgokat kíván, rosszul van vagy nincs, megszépül a bőre vagy problémás lesz stb :)

2021. jún. 25. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Nem is érdekelt mi lesz, amíg egészséges

A sós, édesre inkább nem is reagálok

2021. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Nekem végig azt mondták, fiú, én meg mindig közöltem, hogy lány. Nem lányt akartam, csak egyszerűen azt éreztem, hogy lány.

Megszültem, és az orvosom (kolléga) annyit mondott, b+, és tényleg lány. :)

2021. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mindegy volt mi lesz. De mikor kiderült, hogy terhes lettem, éreztem, hogy ő nem lehet más, csak kislány, és az is lett❤

Tipikus "lányos" hasam volt. Az édeset és a gyümölcsöket ettem kiló számra. A bőröm picit pattanásosabb lett, és nem voltam rosszul, csak talán 1×-2× egész terhesség alatt

2021. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Erősen fiút éreztem. Hát lány lett. Persze nekem mindegy volt, nem keseredtem el, csak át kellett kapcsolnom az agyamat rózsaszínbe :D
2021. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Én valahogy úgy éreztem, hogy lány lesz és bejött. Pedig nagyon szerettem volna inkább fiús anyuka lenni, mert én magam se vagyok az a hercegnő típus, jobban el tudtam magam képzelni egy kisfiúval, mint egy kislánnyal.

Emellett nagyon kívántam a tejtermékeket az egész terhesség alatt, akkor a nagymamám azt mondta biztosan lány, mert az anyám is végigjoghurtozta az összes terhességét, mind lányok voltunk.

2021. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Semmit nem éreztem, csak örültem és nagyon kíváncsi voltam rájuk. Ugyanolyan tünetmentes, problémamentes álomterhességek voltak, semmi extrát nem kívántam, nem változott a bőröm, nem voltam rosszul. 4 lányom van.
2021. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2%
Hogy mi? 🤣🤣
2021. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Fiut akartam, fiú lett. Megérzésem így nem volt. De valahogy nem tudtam lányt elképzelni. De nem az hogy nem örültem volna egy lánynak csak így nem gondoltam abszolút rá hogy lány is lehet.

Nem tudom melyik íz melyik nemhez kapcsolódik de narancs függőségben szenvedtem.

2021. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Az elsőnél még nézegettem ezeket a sztereotípiákat; gyönyörű volt a bőröm, nem voltam rosszul egyszer sem, az olajbogyót és a savanyú káposztát kívántam, úgyhogy meg voltam győződve arról, hogy fiú lesz, a férjem és a hugom pedig biztos volt abban, hogy lány. Lány lett.

Most a másodikkal vagyok terhes, az arcom förtelmes, olyan pattanásos vagyok mint még soha életemben. A gyümölcsöket kívánom nagyon és a megsózott paradicsomot. Hányni most sem hányok. Semmilyen megérzésem nincs és már a babonákat sem nézem, a férjem és a hugom szerint fiú. 2 hét múlva megyek Prena tesztre, úgyhogy ~3 hét múlva kiderül, mindkettőnek örülni fogunk, legyen egészséges.

2021. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindkettőnél volt megérzésem, ami be is jött. A vicces, hogy elsőre nagyon kislányt akartam, el se tudtam képzelni mást. De az első perctől fogva képtelen voltam rá lányként gondolni, egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy ő lány, hiába akartam annyira lányt. És tényleg fiú lett.

A másodiknál nagyon szerettem volna még egy fiút, addigra már nem akartam annyira lányt, inkább 2 fiúval képzeltem a dolgokat.

Aztán amikor kiderült, hogy terhes vagyok, pont ugyanez játszódott le vele is, képtelen voltam fiúként gondolni rá.

Sose hittem ezekben, de nálam ez így működött.


Amúgy kívánósság, pocakforma, rosszullét meg semmi ilyesmi tünet nem utalt egyikre se. Mindkettővel ugyanolyan könnyű terhességem volt. Egyikkel se volt rosszullét, nem kívántam különösem semmiféle ételt, a pocakom mindkétszer ugyanolyan alakú volt. A bőrömön sem volt különösebb változás.

2021. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!