Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős megérzésed ellenére nem...

Erős megérzésed ellenére nem fiú hanem lány vagy fordítva ti hogy éltétek meg? Akinek volt erős megérzése.

Figyelt kérdés
Kezdetektől úgy éreztem hogy kislányom lesz nem is tudtam másképp gondolni rá vagyis nem nem TUDTAM hanem egyszerűen lányként jött be a gondolataimba végig. 18 hetesen kiderült hogy bizony kukis. Teljesen mindegy ám hiszen első baba meg nincs jelentősége, de úgy csalódtam magamban valahogy annyira erős volt a megérzésem. Más ismerőseim csak annyit mondtak hogy hát ezt vagy azt szerettek volna és ez vagy az lett, de ilyen megérzést nem mondtak. Valahogy úgy gondoltam hogy én biztosan megérzem milyen nemű aztán tessék totál mellélőttem.
2013. ápr. 3. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
és? :) amúgy két kezemen se tudnámmegszámolni,h nő létemre hányszor hagyott cserben a megérzésem. én is azt éreztem először, h kislány lesz, aztán azt, h kisfiú és végül kiderült, tényleg kisfiam van. túl nagy jelentőséget tulajdonítunk amegérzésnek, aztán ha nem jön be, csalódunk magunkban, becsapva érezzük magunkat. pedig a megérzés csupán elménk játéka, nem pedig egy be nem tartott ígéret :)
2013. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem szoktak megérzéseim lenni csak nagyon ritkán és akkor bejön. És épp ezért is éltem meg most vhogy ezt rosszul hogy hát hogy a fenébe nem furkálódott be a gondolataimba hogy FIÚ IS LEHET.
2013. ápr. 3. 15:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát még éppen lehet fiú :)
2013. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hát, ez tényleg fura, h nem furkálódott bele a gondolataidba. mert egy gyereknél élénken él a szülőkben a két eshetőség: vagy fiú lesz vagy lány :). és általában azok élik meg nehezen, ha nem egyik, hanem a másik, akik kimondottan vmilyen neműt várnak. de hogy csupán a megérzés ténye miatt legyél csalódott... kicsit túlreagáod, olyan mondvacsinált probléma ez nekem. nem lehet,h a lelked mélyén lányt akartál

és valójában ezért dolgozod fel nehezebben?

2013. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem de bocsánat elnézést nem láttam kiírva hogy "csak halálos életveszélyes problémák helye". :) szerintem ez is megfér az 50. mikor jön a családi meg 400.szerintetek pozitiv e ez a teszt kérdés között.

És valóban, ez legyen legnagyobb bajom az életben meg a terhességem során.

Aki azért szeretne leoltáson kívül válaszolni azt szívesen elolvasom.:)

2013. ápr. 3. 15:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Erős megérzésünk volt hogy lányunk lesz. Nem tudom miért. Hát kislány is lesz :D Lehet ezért :P
2013. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Kicsit kifejtve. Az elejétől fogva, mindenből a lányos dolgokat láttam meg, lány nevek jutottak eszembe és a kislány babák voltak cukik csak. Valami azt éreztette hogy lányunk lesz . :)

2013. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na hát igen nekem ugyanez. És mégse az. Szóval van akinek bejön hallottam már ilyet is.
2013. ápr. 3. 15:28
 9/17 anonim ***** válasza:

4. vagyok


meggyőztél, igazad van. elnézést kérek és visszavonulót is fújok :)

2013. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
nekünk is olyan megérzés volt hogy lány lesz,lány nevet találtunk vagy 5-öt,lányos cuccokat nézegettem,nagymama is megálmodta,én is,barátnőm is hoy lányom lesz,erre a doki 16.héten egyértelmüen látta hogy fiu,semmi rosz érzés nem volt bennem amiért nem lány,csak mégis az hogy mindenki belém szugerálta meg persze én magamba is hogy ez a bébi lány,hogy fura volt,azota elmult ez az érzés,nagyon boldog vagyok és már alig várom hogy meglegyen a kisfiam,imádom őt már most!
2013. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!