Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor,hogy és kiknek és mivel...

Mikor,hogy és kiknek és mivel jelentettétek be,hogy terhesek vagytok,érkezik új családtag,új unokatestvér,új kis tesó?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 10:53
 1/10 anonim válasza:
74%
Mi annyit mondtunk mindenkinek, mikor mentünk a rokonokhoz, hogy hoztunk magunkkal még valakit de őt csak februárban láthatják. A többség elgondolkozott hogy miről is beszélek 😂😂😂😂 9 khm
2021. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Fiam (2 éves) a 7 hetes megállapítas utan lett elmondva

-anyósnak telefonon, aki annyit mondott rá, kar volt ferjemnek felcsinálnia

-anyukámnak, neki én személyesen, örült

-ferjem keresztszüleinek (ők nevelték), illetve 2 barátnőmnek, szemelyesen én egyedül, férjem kórházban volt.


Majd a 18hetes uh után a többi rokonnak személyesen, csak annyit, hogy bővül a család, ra 2 napra pedig minden ismerősnek a facebookon.



2.babánkat senkinek nem mondtuk el szo szerint. Egy korházi ismerősnek köszönhetően viszont sokan megtudták. Ez a baba nem maradt velünk, 6hetesen elhalt, utána borzalmas volt magyarázkodni.



Most 27hetes terhes vagyok.

7hetes megállapítas után tudta

Anyukám, ő örült

Anyós, neki el lett küldve au uh kép, annsi volt a reakció, ez mi?! Már megin?

Barátnőm, neki telefonon mondtam el.

A 18hetes uh után kitettük a fb-ra, nem értesitettünk már senkit külön külön

2021. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A saját szüleinek a férjem mondta el mindkétszer, úgyhogy errôl a részleteket nem ismerem. Jó a kapcsolatunk amúgy.

A saját szüleimnek én mondtam el 12. hét után (Skype-on, mert külföldön élünk).

Aztán rábíztam anyámra, hogy ossza meg a tágabb családdal. Ô szeret ilyenekkel körbetelefonálni, én viszont introvertált vagyok, ezért utálok a középpontban lenni. Nekem könnyebb volt ha az elsô reakciókat nem rám zúdítják.

2021. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Én már az első, 7.heti uh.után elkotyogtam mindenkinek, képtelen voltam magamban tartani :) a munkahelyen amúgy is tudniuk kellett, mert a munkakörömben nem dolgozhatnak terhesen. Mamának uh.fotót átnyújtva mondtuk el, semmi extra, csak annyi, hogy babát várunk.
2021. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én elmondtam a, pozitív teszt után azonnal 3 barátnak meg anyukamnak és anyósnak, 5. Héten elveteltem... Most 5+3 vagyok 6 hétre rá, egyedül a legjobb barátnőm tudja, anyanak a 7.heti uh utan mondom el, másoknak majd a 12. Hét után
2021. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőnél mensi szerint 7+5 hetesen mondtam el a családnak (tesómnak már a pozi tesztnél), amit magam sem értek hogy miért, mert a méretek is kisebbek voltak, szívhangot se tudtunk kihangosítani, csak láttuk a lüktetést, de annyira el akartuk mondani a családnak hogy elmondtuk, de ő el is ment :(


Most a 2. babával vagyok terhes, 6+2 napos vagyok, majd a 9-10.hét körül tervezem anyáéknak és tesómnak elmondani, ahogy kijön a vizsgálat, illetve anyósoméknak pedig a 12.héten :)

2021. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os,akkor hasonló volt mint nálam, alig egy héttel vagyok mögötted, remeljuk most mindkettonkkel minden rendben lesz🙃
2021. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elso gyerekemnél rogton a pozitiv teszt utan elmondtuk mindenkinek.

A masodik terhessegemet a lanyom harangozta be az iskolaba,az egesz falu tudta másnapra ...sajnos a 6.heten elvesztettük a babát.

Most vagyok 6 hetes terhes,csak a szuleim es a testvereim tudjak,a lanyomnak pedig szigoruan megtiltottam,hogy elmondja az iskolaban...majd akkor tudhatják meg ha tul leszek minimum a 12.héten...

2021. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es szurkolok neked is, te mikor mész vizsgálatra? Én most pénteken fogok az elsőre menni, nagyon izgulok hogy mi lesz most.
2021. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm 🙃 hát én jelenleg svedorszagban vagyok a paromnal szóval bonyolultabb a dolog, jövő hét csütörtökön, 7 hetesen és 1 naposan megyünk majd egy privát ultrahangra jó sok pénzért de bent lehet velem hogy lássuk halljuk a picit remélhetőleg, aztán utazok haza és folytatom a gondozast az sztkban meg majd itt kint is, ha, jövök vissza
2021. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!