Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség akkor, ha...

Mi a különbség akkor, ha papíron veszélyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Méhen kívüli terhességem volt, ezért a jelenlegi terhességi papíromra az orvos veszélyeztetett terhességet írt (azt mondta ez a protokoll).

Ez befolyásol valamit? Lesz ez miatt plusz vizsgálat vagy ilyesmi?


Köszi :)



2021. júl. 1. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyit jelent hogy fokozottabban kell figyelni a terhességed az előzmény miatt, csak orvos gondozhat és ha bármi gond van pihenőre küldhet egyből 9es tp-es kóddal.

Én is az vagyok vérzés miatt, plusz vizsgálat nem lesz, de többet kell pihennem és emiatt vagyok otthon, hogy bármikor úgy érzem akkor lefekszem.

2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van már egy fiam. A második babánkat a 9.héten elvették műtéttel, mert elhalt a 7.héten.

Most ennél a terhességnél alapba veszelyeztetettként indultam emiatt. Semmivel nem masabb sem a gondozás, sem a tennivalóim, mint az első terhessegnél. Nem kell feküdnöm, semmivel extrábban viselkednem, mint egy normál terhességnél.

Csak rá kell írniuk, ez a protokol.


27hkm

2021. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező:az van ha baj vagy komplikácio lesz akkor feküdnőd kell pihenni,táppénre küldenek. alaposabban figyel alaposabban megvizsgál a dokid
2021. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!