Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Július 4.-ére?

Peppuh kérdése:

Ki nem várja Július 4.-ére?

Figyelt kérdés
Esetleg valami tūnet valakinek? Nekem fáj a mellem és szurkálgat a hasam már pár napja…az lh tesztem is ma erosebb volt sokkal mint az elõzõ napokban! 20.-an volt ovum! Valakii? Tesztelni csak holnap fogok…aztán majd meglátjuk..

2021. júl. 1. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én július 9-re nem várom. 3.próbálkozós hónapunk. Tavaly sajnos volt egy missed abbom. Én még nem érzek semmit, annyi hogy most ovu körül volt egy pár csepp rózsaszín folyásom.

Ti mióta próbálkoztok? Első baba?

2021. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hat en 2eve..elozo kapcsimban volt egy mehenkivuli terhessegem..aztan szetmentem az akkori parommal.. most a volegenyemmel 2 eve kb.. eddig sikertelenul.. remenykedem hogy ez a mi honapunk lesz vegre ☺️
2021. júl. 1. 22:02
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek! Csináltál tesztet? (1-es)
2021. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem várod meg, hogy megjön-e 4.-én vagy legalább egy napot késsen?
2021. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én július 11.-ére nem várom, de a mellem nekem is feszül (persze ez nálam lehet mensi előtti tünet is), illetve szurkálgat a petefészkemnél, hasonlót éreztem az előző terhességemnél, de az missed ab lett :( remélem most sikeres hónapunk lesz, most kezdtünk újra próbálkozni :)
2021. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én sem várom 9-re most kezdtünk próbálkozni :)
2021. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazabol nemtudom miert nem vartam a tesztelessel…nehez kivarni..olyan hosszunak tunik ez a par nap is…eddig negativ a mai tesztem..de legkozelebb akkor tesztelek ha esetleg kesni fog..remenykedem azert meg…
2021. júl. 2. 11:00
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, nekem pl. csak 5 nappal a nemvárt után mutatta ki, addig negatív volt a teszt, pedig csináltam 2-t is egyet aznap amikor meg kellett volna jönnie es egyet 3 nappal később.

Türelem és drukkolok. 😊

2021. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom :) a mehen kivulinel 1,5het kesesnel lett halvany pozi a tesztem..varok akkor ..de mar igyis elvagyok keseredve :( olyan regota probalkozunk..remenykedem hogy meg azert hatha 2csikos lesz a tesztem ..
2021. júl. 2. 11:22
 10/22 anonim ***** válasza:
De akkor ha 2 éve próbálkoztok, most először érezted ezt hogy tesztelned kell, vagy pedig már sokat tesztelgettél a 2 év alatt? Mert ha most azt érzed hogy összejött, hátha ez valami jó jel :)
2021. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!