Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Július 4.-ére?

Peppuh kérdése:

Ki nem várja Július 4.-ére?

Figyelt kérdés
Esetleg valami tūnet valakinek? Nekem fáj a mellem és szurkálgat a hasam már pár napja…az lh tesztem is ma erosebb volt sokkal mint az elõzõ napokban! 20.-an volt ovum! Valakii? Tesztelni csak holnap fogok…aztán majd meglátjuk..

2021. júl. 1. 21:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az utobbi 2honapba kezdtem el tesztelnii ..hot is nezni es ovu tesztelni is ..elotte nem nagyon ..igazabol nem ereztem meg ilyen hosszan tarto hasszurkat es ilyen nemis tudom milyen erzest a bal oldali petefeszkemnel.. nemtudom ..bekepzelni nem kepzelem be mert egyebkent nem szokott fajni a hasam es enyhe gorcsoles vagy nemis tudom nagyon enye erzest sem ereztem menzesz elott ..nem vagyok hasfajos ..3napig szokott tartani es mivel a honapba csuszott az ovum 3-4napot igy ugye kitolodott a fiklusom elmeletileg 30.-an kellett volna megjojjon..igy mivel kitolodott igy 4.-en ha minden igaz..bar ebben sem vagyok biztos..lehet annyira ra gorcsoltem hogy szorakozik velem a szervezetem/testem..nemtudom..
2021. júl. 2. 11:36
 12/22 anonim ***** válasza:
mikor volt pozi az ovu teszted? erősebb volt a csík mint a kontroll?
2021. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
19-20.-an volt erosebb mint a controll..
2021. júl. 2. 11:44
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet pont annyi kell, hogy a teszt már 4.-én vagy 5.-én kimutassa ha baba van a dologban.
2021. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Akkor varok meg par napot ..mast ugysem tehetek ..koszonom a valaszt es a biztatast 😘☺️
2021. júl. 2. 11:55
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg a 4-ét. Hidd el néhány nap alatt is sokat nő a hcg szint a szervezetben, talán még a mai nap korai volt. (persze ettől függetlenül maximálisan megértem a türelmetséged).

Drukkolok nagyon! (1-es)

2021. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso :) felteve ha sikerult egyaltalan :) de azert bizok benne :) 🙃☺️
2021. júl. 2. 14:59
 18/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a pocaklakomat várom 13-ra. Tavaly augusztus 15.-én volt missed abom. Előtte októberben.

Én azt mondtam, hogy mostmar nem érdekel amikor a kisasszony úgy döntött, hogy jön és velünk is marad...

Nagyon büszke vagyok rá:)

2021. júl. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolso Gratulalok neked :) biztos egy nagyon nagy orom neked !! En jelenleg varom meg hatha sikerul a baboca..bizakodom ..remelem enis valamikor anya lehetek es at elhetem az anyasagot 🙃😊
2021. júl. 3. 04:14
 20/22 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező? Teszteltél ma?

(1-es)

2021. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!