Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék tanácsot kérni...

Szeretnék tanácsot kérni azoktól, akik terhesek voltak-lettek, akkor amikor kutyaközelben voltak, vagyis kutyákkal együtt éltek egy fedél alatt, pl. kiskutyákat ölegettek, szeretgettek? Lett vmi baja a kisbabónak tőlük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. arra hogy véletlenül lenyelt kutyaszőr, vagy férges volt a kutya, vagy bármi más! Okoz vmi bajt a babónak a terhesség alatt? Köszi előre is a válaszokat! Nagyon izgulok ez végett!
2008. dec. 8. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyusom még élt,mikor a manó beköltözött!

Egy fedél alatt laktam vele a pocakosság alatt,egészséges,gyönyörű kicsi fiam lett,semmi gond!

2008. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kettő pulink van ugyanúgy foglalkozom velük, mint eddig simogatom, szeretgetem őket, talán annyi, hogy sűrűbben mosok kezet. Nekem szent meggyőződésem, hogy az idősebbik érzi, hogy vigyáznia kell rám, mert nem ugrik rám, vagy ha mégis nagyon óvatos. Én úgy tudom inkább a macskák vannak teljes tiltólistán.
2008. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Nekünk semmi gondunk nem volt belőle, pedig nagyon beteg lett a kutyi amikor 22 hetes voltam ,aztán én is beteg lettem :)) de végül a baba egészségesen megszületett és ő az egészből nem érzett semmit.

2008. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Én azt mondom, hogy nem szabadna kockáztatni. Attól, hogy itt megkérdezel másokat, hogy nekik szerencséjük volt-e, még nem biztos, hogy neked is az lesz.

Kutya kint, ember bent. Ez a normális felállás.

2008. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek az előző hozzászólóval. Érdemes egy orvost megkérdezni amúgy laikusok helyett, de ez csak az én véleményem. Meg számít az is, hogy ki mennyire tartja be a higiéniai szabályokat. Pl. terhesen kesztyű nélkül nem szabad kertészkedni, stb.... a kutya is lehet akármilyen tiszta, érdemes minimum kezet mosni a simizés után, evés előtt stb... vagy mielőtt az arcunkhoz nyúlnánk. Fő az óvatosság.
2008. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van egy kutyusom is es egy cicam is.A cicakkal kell inkabb vigyazni de azzal is csak akkor ha kijarkal es nem csak bent van.Persze az almot tilos tisztitani terhesseg alatt.De a kutyaktol semmi bajod nem lesz.Persze a tobbszori kezmosas azert nem art!
2008. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyossak vagytok mind!!!
2008. dec. 9. 07:30
 8/9 ketteske ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi bajod nem lesz a kutyáktól. A barátnöm 3 hete szült, és ők 7-en alszanak 1 ágyban: 2 kutya, 2 macsek, apu, anyu, kisbaba. Mindenki makk egészséges. (csak gondolj bele falun mennyi állat van, és egészséges babók születnek). Én még azt is hallottam, hogy azoknak a babáknak sokkal jobb lesz az immunrendszere, akik állat mellett nőnek fel. Ne izgulj!
2008. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem is van egy kutyim, és semmi bajunk tőle!! Az unokabátyám kislánya úgy összenőtt a kutyával, hogy fél éves kora óta a kutyus hátán szunyókál, miközben szopja az ujját!!! Soha nem volt beteg!!

Szerintem nem szabad mindentől féltenünk őket!! Én például még menni sem tudtam, mikor kivettem a kutya szájából a kiflit, és jóízűen megettem!! Semmi bajom nem volt soha az ilyenektől!!

Az én babómnál is csak arra fogok figyelni, hogy ne nyalogassa a kutya fenekét, meg az első pár hónapban ne legyenek túl közel egymáshoz, de mindenképp hamar összeszoktatom őket!!

2008. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!