Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy viselte az állandó...

Ki hogy viselte az állandó hányingert pár hetesen? Valami praktika rá esetleg a B6-on kívül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
12.hétig kolán és csipszen éltem. Túléltük.ez egy ilyen időszak 🤷‍♀️
2021. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hideg kola
2021. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
háztartási keksz,ropi,rágcsálni valo
2021. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem segített semmi. Az ételtől rosszul voltam, aztán rosszul voltam az éhségtől is. Ropi, kóla, semmi nem használt. A B6 még jobban felkavarta a gyomrom, ahogy lement, jött is vissza.

Túl kell élni. Nekem napi 1 sajtos szendvics apránként lecsúszott naponta, meg valami hideg gyümölcssaláta-féleséget még legyűrtem, az egészen jól tudott esni. Kitapasztaltam, hogy kb kora délután még egészen életre alkalmas voltam, olyankor ettem valamennyit. 14. hétig így voltunk, a lányom makkegészséges, és én is. Szóval ennek tartós kára nem lesz. Csak éld túl. Vizet pótold mindenképp, ne száradjatok ki. De kb ami lent marad, azt edd, majd később odafigyelsz az egészségre is.

2021. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó napig hánytam. Elég rosszul viseltem, de hozzá szoktam a végére.
2021. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem se segít semmi. Nem vagyok egy kólás tipus, de próbálkozok vele. Meg nem szünteti a hányingert, de talán egy fokkal enyhít. Vagy nem.

Az egyetlen időszak, amikor nem vagyok rosszul, az akkor van, amikor edzésre megyek. De ha valaki terhesség előtt nem sportolt, nem most kell nekiállni. De talán séta, vagy tollas, ping-pong óvatosan… Szombaton egész nap kirándultunk, akkor sem volt hányingerem. Kismama torna biztos jó.

2021. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hideg gyömbértea. Estefele megcsinálni, éjszakára hűtőbe, reggel azzal kezdeni a napot. Nekem ez vált be. Amikor nem csináltam meg, mert azt hittem már nem fogok hányni, egyből visszajött a rosszullèt.

Nem csodaszer, de érezhetően csökkentette a hányás rizikóját.

Meg persze fontos, hogy a vitaminokat inkább délben vagy délután vedd be, ne a reggelihez.

2021. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segített, bármilyen tippet olvastam/hallottam kipróbáltam, de semmi haszna nem volt. Rosszul viseltem, csak vegetáltam, elvoltam pár hétig, de aztán elmúlt. Túl kell élni.
2021. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg anno magamon, hogy ha kiürült a gyomrom, akkor lettem rosszul. Szóval az volt a titok, hogy sose szabadott hagynom, hogy üres legyen a gyomrom. Persze nem azt mondom, hogy jól esett enni, de kénytelen voltam. Szerencsére nekem nem tartott sokáig, a 7.héttől úgy a 11.hétig. Most már semmi panaszom nincs szerencsére. :)
2021. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!