Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányingerre vmi...

Terhességi hányingerre vmi ellenszer? Szenvedek a munkahelyen minden nap

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj mindig enni egy picit (pár szem keksz, ropi), hogy ne legyen üres a gyomrod, mert attól csak rosszabb lesz. Nekem segített a gyömbéres tea is. De nem az igazi, csak enyhít rajta.
2021. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
B6 vitamin, kóla is megér egy próbát.
2021. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%
Igyál meg egy nagy bögre jó langyos hurkazsírt
2021. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

En renniet szedtem, jo nehany buszos utam megmentette

[link]

2021. máj. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyömbéres tea nekem is segített, illetve ébredéskor rögtön ettem valami könnyűt. Kitartást!
2021. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hideg kóla, és szagolgass mandarin/citrusos illóolajat, az is nagyon jó 👌🙂
2021. máj. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%

Én cocculine-t szedtem meg kólát ittam próbáltam kekszet is enni szóval csak szárazat. De sajnos semmi nem segített muszáj voltam kiirattatni magam táppénzre mert már nem bírtam plusz küldtek is haza hogy ez így csak szenvedés.

De még itthon is nehéz viszont ha úgy van itt nyugodtan pihenek vagy ha úgy van hányok is.

Kitartást neked!

2021. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Üdv a klubban! Én ma kezdtem el a 10.hetet és már szinte nincs energiám a sok öklendezéstől meg a hányástól. Van egy bizonyos szag, ami nagyon zavar bent a lakásban, de nemtudom magam sem mi az. Inkább ilyen étel szag, vagy nemtudom. Ahogy megérzem, futnom kell. Már nem bírom :(
2021. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!