Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, van valakinek...

Kismamák, van valakinek valami jó praktika ilyen jellegű rosszullétek ellen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Folyamatosan éhes vagyok, fáj a gyomrom, de étvágyam nincs, ha eszek is valamit a gyomrom korog tovább, és nagyon gyengének is érzem magam, és émelygek...

Ez normális?

Lehet valamit tenni, hogy jobb legyen?


7 hetes kismama vagyok.


A válaszokat köszönöm! :)



2020. ápr. 28. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen a 12.hétig. Éhes voltam, de nem tudtam mit egyek, mert sok mindent nem kívántam.

Legyen otthon mindig vlmi keksz, műzliszelet, puffasztott rizs, búza., kétszersült stb.. ezeket tudod eszegetni és felszívják a gyomorsavat is.

Egyél, amit kívánsz. Konkrétan, én ha végre megkívántam vlmit pl. pizza, diós tészta stb.. rendeltem, megcsináltam magamnak. Nem értem be a hűtőben található dolgokkal.

2020. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Horaires ***** válasza:

Igen, normális. :) Pont ilyen jellegűek voltak az én rosszulléteim is. Az ilyen napokat nagyrészt főtt tojással, pirított kenyérrel meg jaurttal éltem túl, és, bár ez utóbbi nem valami egészséges tanács, de mikor úgy éreztem, hogy mindjárt ájulok el, ittam gyorsan valami cukros üdítőt, hogy feldobja a vércukrom, vagy ha más nem, mindenképp pár falat édeset, gyümölcsöt, ami a kezem ügyébe akadt. De a leghatásosabb az üdítő volt, amikor tényleg vészmegoldás kellett, pl. séta közben, hogy bírjam ki hazáig. Aztán mikor hazaértem, próbáltam enni valami rendeset is.

Idővel elmúlik! S amennyire tudsz, pihenj, majd a jobb napokon többet teljesítesz. :)

2020. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

Nekem ez kB pár napja kezdődött, azt hittem pedig, hogy megúszom aztán csak egyre rosszabbul vagyok.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, miért korog a gyomrom folyamatosan.. Eszek és egyből utána is felemészt az éhség érzet.

Hihetetlen, hogy ez ilyen. :D

Remélem nekem is elmúlik az első trimeszter után.

Különösképp nehéz nekem, mert eddig 365 napból 360 napot jól éreztem magamat, tele energiával, nagyon jó közérzettel... Hát akkor türelemre is szükség lesz rendesen! :D

2020. ápr. 28. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Készülj arra, hogy a terhesség végéig szinte mindennap érhet meglepetés valamilyen új tünet formájában😉
2020. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!