Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekel hogy mikor megterméken...

Érdekel hogy mikor megtermékenyültök, érzitek? Milyen érkezés terhesnek lenni? Érzitek hogy bent lakik ott valaki?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
te tuti valami perverz vagy
2021. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze! A terhességi tesztek csak dísznek vannak.

A babát meg csak kb 14-20 hét körül lehet érezni először. Mikor már látszik a pocak utána pár héttel.

2021. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
🤦‍♀️
2021. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A megtermékenyűlést nem éreztem de hogy ,,lakik ott bent valaki" azt természetesen érezzük, hiszen egy emberi lény mozog bent,rugdos szét belülről, kinyomja magát.csuklik,forgolódik
2021. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A megtermékenyülést konkrétan nem érezni,van hogy hogy 1 vagy pár órával, vagy akár pár nappal a közösülés után is történhet a himivarsejt bejutása a petesejtbe. Valójában vannak akiknek már a megtermékenyülést követően kb 1 napra vannak tünetei. Ha nem tervezett a kisbaba, általában ilyenkor még nem gondolnak a nők arrak hogy a terhességtől lehet. Van aki csak jóval, hetekkel később érez hányingert, fáradságot, ingerültséget.olyan is van aki csak 2 hónap múlva. Ezek mind a hormonok nagy változása miatt vannak. Magát a babát, a mocorgását körübelül, 19.-22.hét körül lehet érezni.

Külső szemnek, kéznek pedig olyan 25. hét kürül.

Nekem terhességem legelején olyan érzésem volt mint ha meghűltem volna. Rázott a hideg, nem volt étvágyam, fájt a fejem, és gyengének éreztem magam. Azt hittem covidos vagyok😄

2021. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a nevében is benne. Elég megterhelő a szervezet számára.Minden kínjuk,bajuk van a nőknek ilyenkor. Amúgy minden terhesség más. Nyárom állítólag nehezebb a meleg miatt. De mindent megér egy új élet miatt.
2021. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!