Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összetett kérdés kovetkezik!...

Összetett kérdés kovetkezik! 20 éves anyukák, ti hogy bírkoztatok meg a terhességel/mások véleményével majd az anyasaggal? Mikor kezdtetek el megvenni a cuccokat? Mikor mit?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen véleményre gondolsz?
2021. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat a “túl fiatal vagy meg, elrontod az életed” és hasonlókra
2021. júl. 8. 11:25
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a "túl fiatal vagy még hozzá" a világ legnagyobb ostobasága vannak nők, akik 20 évesen már érettek az anyaságra és vannak olyanok is, akik még 40 felé sem. Ne foglalkozz ezekkel a véleményekkel.
2021. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont lekell Sz.rni a véleményeket.

Az embereknek semmi sem jó, mindenbe belekötnek. Tökmindegy hány évesen leszel terhes.

Fontos egy idegen senki véleménye? Erre kell gondolni és meg sem hallani.

Gázabb mikor azt látom, hogy 8 hósan a cigit szívja, vagy ha megszületik a gyerek hogy bánik vele.

2021. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok, jelenleg 25 hetes terhes.

Eddig egy negatív komment se ért se ismeretlentől se ismerosoktol, halisten. Bár ha kaptam is volna, nem vettem volna a szivemre hiszen már nagyon vártuk a picit. Másfél éve próbálkoztunk mire sikerült.

2021. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen szültem, és egyetlen megjegyzést sem kaptam azon kívül, hogy de jó neked, diák több energiád van hozzá, mint nekem...
2021. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem diák, hanem neked. Néha szeretném érteni az autokorrektet.
2021. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok es egyedul nevelem. Pedig masfel eves kapcsolatba lettem terhes es raadasul mindketten akartuk. De most ebbe nem megyek bele mert hosszu.

Hala Istennek anyukam mindenben mellettem all, volt munkaviszonyom tehat nem csak gyest kapok, sokat vannak itt a baratnoim, egyutt visszuk setalni a babat, nekem most jo az eletem :) vagyis inkabb ugy mondanam, ami gondom van, az nem a baba miatt van. En orulok hogy fiatal anyuka lehetek.

Olyan megjegyzest hogy elb@sztam az eletem csak 1 szemelytol kaptam, de vele amugy is rossz viszonyban voltunk, most meg plane. Rosszul esett, mert csaladtagtol kaptam, de ez van🙋‍♀️

Korhazban pl en voltam a legfiatalabb kismama az egesz osztalyon, de nem tapasztaltam senkitol lenezest, kedvesek voltak velem :)

2021. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen szültem.Pont lesza...tam más véleményét.Most 21 a fiam.Semmit nem rontottam el.Sőt,jobb fiatalon anyának lenni!
2021. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti meddig dolgoztál és mit?:) hány hetes voltál mikor táppénzre mentél?
2021. júl. 8. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!