Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesnek felel meg? Lesz...

Hány hetesnek felel meg? Lesz ebből szívhang?

Figyelt kérdés

Május 3.án volt meg utoljára. Orvosom azt mondta vagy nagyon későn fogant vagy probléma miatt nem fejlődik..07.15-én megyek kontrollra, addig is ezek a méretek voltak:

június 13. 9,2x6,6 mm petezsák szikhólyag embrió nincs

június 16. 10x11 mm petezsák szikhólyag embrió nincs

július 1. 20.2 mm petezsák szikhólyag embrió 2 mm életjelenség még nincs

július 11 embrió mérete 3.8 mm szívhang nincs illetve bizonytalan mintha 1-2 vonalat elkapott volna az orvos de inkább nincs mint van.


Július 15.-én kell szintén kontrollra mennem, létezhet hogy most 3-4nap alatt nő annyit hogy már lesz szívhang is..vagy már ne is reménykedjek benne, nem fog velünk maradni? Minden kontrollon fejlődik ennek ellénere még mindig bizonytalan az egész terhesség.. :(



2021. júl. 12. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak elkeseríteni, de még ha később is fogant, akkor is lennie kellene már életjelenségnek. 10 hetesnek felelsz meg menstruáció alapján, még ha késett is a peteérésed, már akkor is lennie kellene szívhangnak. Mikor teszteltél először pozitívat?
2021. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
10 hetesen még ha későn fogant is határozott pulzálásnak kellene lennie. Persze lehet übergáz gépe van a dokidnak. Én pont elmentem egy ilyen biuonytalan helyzetben 4d uh rendelőbe sima uh-ra és amprofi gépen szépen látszott már minden.
2021. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Június 5.-én halványat teszteltem. Predictor earlyvel, mert előtte az x-epil tesztje annál is halványabbat hozott..Honvédban voltam ahol legelőször a doki szidta a gépet és azon nem is tudott megvizsgálni hanem átvitt egy másik géphez..most a szidott gépen voltam.. csütörtökön akkor minden kiderül :( Július 1.jén mondta az orvos hogy méretek alapján 5 hetesnek felel meg hiába 8 hete nem volt meg..
2021. júl. 12. 07:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
10 hetesen, ok legyen csak 8, már a leggagyibb gép is mutatná.
2021. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejlődik sajnos megfelelően.
2021. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a gép hibája
2021. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nagyon sajnálom, de nem fejlődik a terhesség. :( Ha a pozitív teszted is már több, mint 1 hónapja volt, akkor itt már bőven lennie kellene élő embriónak.
2021. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az utolsó is írja, itt igazából az a “gond”, hogy már nagyon sok idő eltelt a pozitív teszt óta. Tehát annyival később nem foganhatott. A pozitív teszt óta már több mint 4 hét eltelt, már több mint 8 hetes vagy, kéne lennie már szívhangnak :(
2021. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor most már nem is reménykedek, ne érjen csalódás a csütörtöki kontrollon. Csak az a szörnyű, hogyha nem élő terhesség akkor miért nőtt..majd legközelebb akkor nekem is összejön, addig is nagyon sok olyan teendőm van amit eddig nem csinálhattam, lesz mivel lefoglalni magam :)
2021. júl. 12. 08:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos ilyen, van akinek az üres petezsák is képes hetekig növögetni :(

Nagyon sajnálom, minden jót kívánok neked, legközelebb sikerülni fog meglátod!

2021. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!