Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek clexane vérhigítóval...

Akinek clexane vérhigítóval kellett szúrnia magát, hogy adta be magának? A méhlepény 1. fokban érett, azért írták ma fel. (32.hetes hkm)

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én császár után böktem. Két ujjal összecsíped a bőrt és beszúrod kb. 45 fokban tartva. Vagy hogy érted hogy hogyan? :)
2021. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan nem ezért írták fel. A lepény 24-25. héttől öregszik. Teljesen normális.
2021. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es Köszönöm 🙂
2021. júl. 13. 11:47
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es de a lepény miatt írták fel…
2021. júl. 13. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

🤦‍♀️ A lepény természetesen öregszik. Az 1 érettség semmi.

Még 1x írom egészen biztosan nem az érettség miatt írták.

Elsősorban trombózis hajlam miatt és leiden mutáció miatt adnak terhesség alatt clexane-t

Valamint császár után.

2021. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, pedig ezt mondta az orvos. De köszönöm a segítséget!
2021. júl. 13. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre a lényeg hogy váltakozva add magadnak sose ugyan arra a helyre. Mivel ha nem jól adod be bevérzik a hely arra a fekete nadálytő krém kiválló.

a levegő buborékot pedog ne nyomd ki belőle mert az segít mindent kinyomni.

Adhatod vállba combba és has illetve az oldaladba. Gyakorlatilag én oda adtam ahova tudtam.

Első csm után 10 db

2 csm után 60 db

3 csm után 30 szúrtam

2021. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, itt egy részletes leírás arról, hogyan is kell beadni ezt az injekciót. :) Picit kell görgetni, de középtájon lépésről-lépésre le van írva. [link]
2021. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én felváltva szúrtam egyik kar, másik kar, egyik comb, másik comb, has. Olyan helyre jobb szúrni, ahol van egy kis zsír. Ne izomba! Ha erősen össze szorítod a bőrt, akkor kb nem is érzed.

És minden nap kb ugyan abban az időpontban kell beadni.

2021. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem adta be, mert tűfóbiám van. Császár előtt a combomba, utána már a hasamba. Össze kell csípni a bőrt, az alá bökni. A dokim tanácsára előtte még körömmel meg is kapargatta a helyet, ahova szúrt és úgy tényleg alig lehetett érezni.
2021. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!