Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény a méhszájon mellette...

Méhlepény a méhszájon mellette utazás?

Figyelt kérdés
16hetes kismama vagyok tegnap voltam orvosnál, kicsi jól van, de a méhlepény a méhszájon van! Orvos nem ilyesztett rám inkább attól rémültem meg amiket itt olvastam 😔 csak annyit mondott pihenjek többet, ne emeljek, ne hajoljak sex is tilos, de amikor megkérdeztem az utazást azt mondta rövid távra mehetek! Persze nem a tengerhez készülök, de 65km mennék olyan 1órás út! Lakás eladás és hát ott kell lennem 😏 nem fogok utazni egész nap mivel szüleim ott laknak persze ott alszom és pihenek náluk, de most aggódom nehogy baj legyen😔 ártani fogok az egy órás utazással?
2021. júl. 8. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zötyögős az út akkor lehet menni
2021. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hála istennek fele autópálya és az út se rossz, plussz elfekszem lehajtom az első ülést is. Persze plussz pánik ott eladom a lakást itt meg most vásároltunk és intézzük a papírokat az ember sose számít ilyen hírre 😔 köszi, hogy írtál 😊
2021. júl. 8. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne a jobb első ülésen utazz, annál nincs veszélyesebb hely az autóban.
2021. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# Tényleg? Erről még sose hallottam!
2021. júl. 8. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Anyósülés.. talán épp ezért is hívják így :)

Jobb hátul a legbiztonságosabb ha jól tudom.

2021. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Itt egy szakcikk róla:

[link]

2021. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt,mint neked, szigorú fekvéssel, mert véreztem kicsit, 2 hónap alatt arrébb nőtt. Abban időszakban is kellett dokihoz mennem kétszer, aki másfél órára van, nem történt szerencsére semmi baj. Szóval ne parázz előre feleslegesen, pihenj amennyit csak tudsz!
2021. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# teljesen igazad van én tipikusan már most para mami vagyok! 13hetesen volt egy pici vérzés plussz barnázás pár nap akkor nemtudták miért volt doki szerint ez miatt, de két hete teljesen megszűnt hála égnek!ooo én nagyon sokat pihenek néha főzök valami gyorsat plussz férjem is sokat segít, de már mozgok néha egy kis séta vagy bevásárlás de csak mindent mértékkel! Köszönöm 😊
2021. júl. 8. 10:20
 9/9 A kérdező kommentje:
6# köszönöm 😊
2021. júl. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!