Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény miatt barna pecsételés?

Méhlepény miatt barna pecsételés?

Figyelt kérdés
Genetikán jöttek rá, hogy hátso fali a méhlepény ami teljesen fedi a méhszájat, de már úgy mentem oda, hogy pecsételtem! Mondták, hogy attól mivel más problémát nem látnak, beszéltem a dokimmal tök lazán csak annyit mondott 13hetesen ez normális majd a helyére megy+óvatos legyek de semmi fekvésről nem beszélt, de én inkább pihenek! Már betöltöttem a 14hetet is, de barna még van igaz már csak a wc papíron és kevesebb! Amíg a lepény a helyére nem megy addig lessz barna pecsételés, ezt elfelejtettem kérdezni a dokitol! Az is fura, hogy 4hét múlva kell visszamennem csak 🤔 köszönöm a tapasztalatokat! Szép napot!
2021. jún. 22. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azért érdekes.

Nekem nem fedte, csak közel volt hozzá és akkor is mondta az orvosom, hogy nincs sport, nincs szex, ne erôltessem meg magam. Feküdni azzal nem kellett, de te azért vérzel...


És nem magától fog csak úgy a helyéte menni, hanem ahogy nô a méhed, “húzza magával” a lepéntt is fölfele. Az meg ugye nem egyik napról a másikra történik.


Azt mondani, hogy ez normális, elég merész, én elmennék másik orvoshoz.


Pihenj sokat

2021. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondta, h pihenjek, de azt nem, hogy feküdnöm kéne és nem csinálhatok semmit, ja és semmi sex, emelgetés és hajolgatás, de sétálhatok mozoghatok, meddőségi speciálistához járok és most csak pislogok mert itt azt olvasom, hogy mindenki fekszik mellette, persze én se váltom meg a világot, de mivel segítség híján vagyok pl könnyű ebédet csinálni kell, de a takarítás és minden mást a férjem csinál. Akkor amíg a lepény a helyére nem megy addig lessz barna is?
2021. jún. 22. 09:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és igen azt mondta, h ennyi idős terhesen ez normálisnak mondható!
2021. jún. 22. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lógott rá a méhlepény a méhszájamra, mégis vérezgettem 15-22 hetes korom között. Semmi szex, emelés, sok pihenés (nem fekvés) és magnézium kellett. Utána feljebb ment és onnantól kezdve semmi gond nem volt, a vérzés is elmúlt.
2021. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor tulajdonképpen ezt orvos válogatja mit ír elő! És neked is barnás (világos barna) volt?szokott enyhén fájni a hasad? Nekem nospat kell bevennem ha úgy van
2021. jún. 22. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem rendes vér jött, de csak nagyon kevés kb. heti egyszer. Nem görcsölt a hasam sosem miatta. 40+1 hetesen indítottak, szóval tényleg semmi gond nem volt onnantól hogy feljebb ment a lepény.
2021. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!