Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem eddig nem nézték, hogy...

Nekem eddig nem nézték, hogy öregedik e a méhlepény. Külön kell kérno, hogy vizsgálják meg?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok, első babával. Az eddigi ultrahangokon nem említették, voltunk 4D-n ott se mondtak semmit róla. A vérképeim jók, egy kicsit kevés a vas, de azt pótolni próbálom.

N/27


2021. júl. 13. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
32. hettol néztek emlékeim szerint. Nem kell külön kérni.
2021. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kérni. Ezután fogják majd nézni. A lepény rendszerint. 25.hét után kezd öregedni, van akinek 24.héttől.van akinek 30.héten is 0 tehát hibátlan.


Természetes folyamat. De genetika,esetleges magasvérnyomás - nekem anno toxémia tett rá, cukorbetegség, dohányzás jobban rásegít.

De hidd el ilyenkor főleg problémamentes terhességnél abszolút ráér ez 30.hét felett.

2021. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondjàk is nézik amúgy.

Felvezetbi majd a 30. Hèt után fogjàk.


Egyébként nekem még 36 hetesen sem kezdett érni.,

38 hetesen picit..

2021. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel nézik amúgy? uh? és ha sztk-ban a 32.hét után nincs uh, akkor sose tudja meg a páciens, hogy mi van?
2021. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a vegefele neztek es azt mondtak nagyon oreg tuti elobb fog beindulni a szules erre kivarta a 39. Het utolso napjan a program csaszart.
2021. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!