Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.7-8 hetes terhességnek...

Kb.7-8 hetes terhességnek milyen jelei vannak? (külső, belső)

Figyelt kérdés
Úgy értem kinél mi jelentkezett?És kívülről kinek mikor és mi kezdett látszani?Mert ugye minden terhesség más:)
2008. dec. 9. 09:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A páromnak is az tetszik a legjobban,hogy duplája lett a mellem! :)

Az egyébként igaz,hogy a vékony nőknél előbb észre venni a pocak növekedését(puffadást..)?

2008. dec. 9. 10:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha egy könyvben elolvasod milyen tünetek lehetnek a terhesség alatt akkor hozzátehetem az összes ami ott le van írva nálam előfordult idáig.Most vagyok 21 hetes, jelenleg fagyott epret eszek fagyott málnával mert annyira kívántam.De 5 hetesen nekem azzal kezdődött hogy hányingerem volt és elkezdtem utálni az öblítőt, mosóport, lecsót, tusfürdőt, parfűmöt stb...És semmi összefüggés a tünetek és hogy milyen nemű lesz a baba, ezt csak azért írom mielőtt valaki az idős rokonok közül ilyennel traktálna.A pocakom 13. héttől látványosabb szerintem, 15. hétől érzem a mozgást, de nincs törvényszerűség minden alakulhat másképp is így is nálad!Boldog babásodást kívánok neked!!!
2008. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, ha érdekel hány hetesen milyen alkatúnak mekkora a pocakja, itt van egy kis oldal nézelődni: [link]

csak érdekességnek.

2008. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!