Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben folsav...

Első trimeszterben folsav mellé mit érdemed szedni?

Figyelt kérdés
Orvosnál még nem voltam, azért nem őt kérdezem.

2021. júl. 20. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
E, d, c vitamin + halolaj, magnézium. Ennél több nem kell.
2021. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Valamilyen terhesvitamin, magnézium, halolaj, folsav. Ezeket szedtem.
2021. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Én folsavat meg b vitamint szedtem. A védőnő, a hematológus és a nőgyógyász is egyetértett abban hogy egyek változatosan, és akkor más nem kell. (Szerencsére nem hánytam, és szinte mindent meg tudtam enni, így ez nem volt gond)
2021. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Itt az a menő, hogy semmit nem szedsz, és majd a jóisten megsegít. Fogadott orvosod se legyen!!!4!!4444
2021. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg inkább itt az a menő ha kétpofára eszed a vitamint, lehetőleg 2-3 félét és az a hülye aki nem így tesz.
2021. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Akkor miért lettünk lepontozva.


Anyósom gyógyszerész, ő javasolta ezeket, amíg nem jutottam el orvoshoz. Ő meg jóváhagyta. Gyönyörű, egészséges gyermekem született.


Nekem megérte szedni:)

2021. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindegy miért vagy lepontozva? Semmi se múlik rajta.


Én nem szedtem semmit mégis egészséges és gyönyörű gyerekem született. Valószínűleg semmi köze a vitaminszedésnek ehhez vagy lehet az én esetem csak szimpla véletlen?

2021. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Én direkt csak azokat szedem, amik tényleg fontosak vagy amire kijött nálam, hogy hiányom van, mert bizonyos vitaminok rontják egymás felszívódását. Ez a gond a terhesvitaminokkal is, ott nem is tudod megtenni, hogy ne egyszerre vedd be. Plusz sokszor pl. magnéziumból a multivitaminokba olyan vegyületet tesznek, ami nem szívódik fel jól.
2021. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Ezért hallgattam az anyósomra és az orvosomra.


Én ugyanis nem értek ehhez.

2021. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
En c,d vitamint szedtem folsav melle. Illetve az elejem csak terhesvitamint,meg d vitamint,mert baromi alacsony volt a d vitamin szintem. Ennyi. Aztan megunta a draga terhesvitamint,kb felidotol c,d,folsav es magnezium.
2021. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!