Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben folsav...

Első trimeszterben folsav mellé mit érdemed szedni?

Figyelt kérdés
Orvosnál még nem voltam, azért nem őt kérdezem.

2021. júl. 20. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

A folsavnak 3 hónappal terhesség ELŐTT van értelme.


Ha a terhesvitaminra sajnáljátok a pénzt, ezen is lehetne spórolni.

2021. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Én nem sajnálom a pénzt, vettem is 2 dobozzal de aztán nem szedtem be mert feleslegesnek tartottam és az orvos is azt mondta, hogy szedhetem ha akarom, de sok értelme nincs.
2021. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Válts orvost.
2021. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Én IR-es kismamaként a terhesvitamin mellé plusz folsavat, C és D vitamint, magnéziumot, calciumot és normoxilt szedtem az első várandósságom alatt is és most a másodiknál is. A nőgyógyászom és az endokrinológusom is mondta, hogy a terhesvitamin nem megfelelő mennyiségben tartalmaz minden vitamint, ezt egyénre kell szabni, pótolni.
2021. júl. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
En a terhesvitamintol egyfolytában ettem, de 24 órában, abbahagytam. Pm miatt eddig is szedtem d vitamint és szelént, mellé most magnézium, b6, folsav, e vitamin, nekem azt mondta a vedono és a nőgyógyászat is hogy teljesen elégek ezek
2021. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Terhes vitamint és C vitamint szedek. Illetve most megelőzésként tőzegáfonyát. A C + tőzeg nálam ilyenkor általános.

Mást egyelőre nem, de fogok nézetni egy D vitamin szintet, mert ilyenkor már jellemzően kezdenek kifogyni a tartalékaim és tél táján mindig pótlom azt is.

2021. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Terhesvitamint szedek,ebben külön van zsírsavas tabletta is (omega-3 és omega-6).

Magnéziumot,D vitamint és mivel vashiányos vagyok vas tablettát is.

Azt hallottam a B vitaminok még jól jönnek főleg annak akinek étkezési vagy emésztési gondjai vannak,de nem akarok egy sokadik tablettát is szedni már,és nincsenek ilyen gondjaim úgysem.

2021. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!