Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben melyik...

Első trimeszterben melyik terhes vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.

Az orvos múlt héten magne b6-ot és folsavat (3mg) mondta h szedjem. Meg is vettem ezeket és szedem is.

Ma voltam kontrollon, minden oké szikholyag látszik 2 hét múlva kontroll akkor már a szívdobogás is lesz.


Azt mondta h szedjek multit.


Ti melyiket ajánlanátok?

Ő a gravida vs femibiont ajánlotta.


Nektek melyik vált be?

Aki épp jártas e témában esetleg tudna árakat is írni?


Ha veszek multit akkor pluszba még szedhetem ezt a 3mg folsavat? Nem lesz ez sok?



2019. jan. 29. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a femibion a legjobb minden trimeszterben. Egyszer vettem Hipp Natal-t mert a Béres gravidát folyton kihánytam. Utána ez a Hipp végül a femibion vált be.
2019. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ladeevit extra (folattal vassal dha val) a femibiont dicsérik sokan de szerintem meg indokolatlanul drága... A Ladeevit 2700 ft
2019. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Elsővel femibiont szedtem ami egy vagyon volt plusz vasat is kellett mellé külön vennem mert az ugye nincs benne! Orvosom véleménye,hogy a femibiont reklámozzák a többit nem. És a reklám árát fizettetik ki a fogyasztóval. Ezért drágább.

Most másodiknál most a gravidát szedem 90 db 5ezer környékén van és tökéletesek az értékeim.

2019. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a femibiont ajánlották, mert "az van a legrégebb óta piacon"

A Hipp Natal pedig nagyon finom :) mind a kettő 6000 körül van.

A gravida 90 darab 6000 környékén szintén. A másik kettő 30 napra elegendő.

1.es voltam

2019. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én czeizelt szedtem szinte végig.

Ez is 5-6 ezer/hó.

2019. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik terhesvitamin fokozta a hányingeremet, igy a nőgyógyászom javaslatára abbahagytam. Szedtem femibiont,magnosolvot,C,D vitamint, vasat, halolajat és tőzegáfonyát.
2019. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
A 6-os válasza a legjobb. Ha mindenképp akarsz szedni, akkor femibion. Gravidát nem ajánlom. (Nem voltam még várandós, de sokat dolgoztam újszülött osztályon...)
2019. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a Trimeszter terhesvitamint szedem,mert nekem a pajzsmirigyem miatt jódtilalmam van.

60szem 5000körül van,mely 30napra elég.

2019. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7 es és mit okoz a gravida amit az osztályon láttál? :O
2019. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
DM-es terhesvitamint szedem :)
2019. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!