Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes szólni a munkahe...

Mikor érdemes szólni a munkahelyen a terhességről? Ti mikor szóltatok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Amikor megvolt az időpont a dokihoz szóltam a nagyfőnökömnek, hogy ne a kollégák kezdjenek el találgatni ha pl hányok és onnan sejtse meg.


Már évek óta vártunk rá,ő tudta, drukkolt amúgy is.

Jobb hogy szóltam, a következő héten elkezdtem vérezni és nem is engedett vissza a doki, így nem volt gond belőle.

2021. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk úgy alakult, hogy elmondtam a főnökeimnek a 10. héten. Megígérték hogy nem adják tovább. Persze pár nap múlva mindenki tudta...
2021. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
8-9hetesen. Hánytam többször odabenn.Jobbnak láttam, mint a pletyka indulását, túl látványosan lettem szarul hirtelen 1-1 dologtól. Tök egyértelmű volt 🤷🏼‍♀️ Egyébként vártam volna még
2021. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen az első vizsgálat után szóltam a közvetlen főnökömnek, de én vegyi üzemben dolgozom, így innentől bizonyos helyekre nem mehetek be. A többieket és a nagyfőnököt a 14. héten avattam be, amikor már túl voltam a genetikán.
2021. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Én olyan helyen dolgoztam, ahol vegyszereket használtam. Ahogy megtudtam, szóltam. (Bár én azonnal kórházba is kerültem 2 hónapra. Vészes terhességi emesis miatt.)
2021. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 7 hetesen szoltam, mert olyan munkakörben dolgoztam hogy sokat kellett emelni és pakolni. Nehezebb dolgokat is. De tudomásul vették, nem volt belőle baj. 12 hetesen eljöttem táppénzre mert az éjszakázás már nagyon nem ment, végig hánytam az egeszet, és nagyon gyenge voltam, nem tudtam enni. 😔
2021. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok, miután meglesz a genetikai UH eredménye és ha minden rendben lesz akkor fogok szólni.
2021. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!