Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lassabban erősödött...

Másnak is lassabban erősödött a második csík a terhességi teszten?

Figyelt kérdés

18.teszteltem először pozit 10-es mIU teszttel de extra halvany volt, előtte 2 nappal még negatív.

19.kellett volna megjönnie.

20.án egy 25 mIU érzékenységűvel jól látható szép pozit teszteltem, de nem olyan erős mint a kontroll csík.

Ma 22.én ugyanolyan mint 2 napja, nem erősödött. Lehet hogy csak később fog?

A tüneteim erősödnek, egyre többet pisilek és egyre jobban fájnak a melleim, sokat fájdogál a hasam.

Az aggodalmam oka pedig hogy 2x volt kémiaim amik úgy voltak, hogy halvány teszt volt majd halványodtak,végül megjött. 3 éve küzdünk, minden vizsgálatot végig jártunk progi kúpot kell alkalmaznom. Tudom, mindneki más stb. de hátha csak lassabban termelődik a HCG...



2021. júl. 22. 06:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Leírom századjára is mert valaki még mindig nem érti. A teszt nem a hcg mennyiséget mutatja, hanem a jelenlétét
2021. júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Én is 18án teszteltem pozitívat, azóta minden teszt ugyanolyan, nem lett erősebb. Mint írta az első, nem is kell erősödnie ahhoz, hogy minden oké legyen.
2021. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Akkor rendben :)

2es gratulálok neked 😍

2021. júl. 22. 07:35
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem végig nagyon halvány volt mindenféle teszt. Hetek után elengedtem, nem teszteltem többet, mert már beleőrültem, hogy milyen halvány. Áprilisban szültem.
2021. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén kérdezem, hogy ennek mi értelme van? 2 gyerekem van, 2 tesztet csináltam életemben összesen, elsőre is felfogtam, hogy terhes vagyok, pedig a második babánál nagyon halvány volt a 2. csík 🤷‍♀️
2021. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ötös, örülök, hogy felfogtad de attól más miért ne izgulhatna rajta? Pláne, hogy a csapból is az folyik, hogy "a második csík leugrott a tesztről, olyan erős volt." Ráadásul a legjobb barátnőmnek pont a halvány teszt jelezte a bajt, amit az orvos is megerősített... Innentől izgultam én is, szerencsére velünk minden rendben volt.
2021. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
6-os Nálam az volt hogy először halványak voltak a tesztek és nemigazán erősödtek végül pedig negatív lett,biokémiai lett sajnos.Hcg vérvétel is ezt erősítette meg
2021. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
7es igen, bármi lehet, 50-50 %. A halvány csík igenis jelezhet alacsony hcg szintet. Szóval nem kéne egyből leszólni azt, aki izgul, csak mert az adott személy épp nem izgult.
2021. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Halvány csíkból is lehet baba, és (nagyon) erős csíkból is kémiai, vagy vetélés. Nekem is volt kémiaim halvány teszttel, ezért másodjára már elmentem 2x a Synlab-hoz (2 nap eltéréssel), és nézettem hcg-t. Az adott megnyugvást az első ultrahangig.
2021. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, ki találta ki ezt, hogy a terhességi teszt nem a HCG szintjére reagál, pedig de, arra reagál. Azért olyan halvány az elején, amikor még kevés a hcg és erősebb később. Vagy ezt hogy magyarázzátok meg? Persze tudom, itt senki sem tesztel korán, meg nem hasonlítgat össze teszteket ;)
2021. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!