Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lassabban erősödött...

Másnak is lassabban erősödött a második csík a terhességi teszten?

Figyelt kérdés

18.teszteltem először pozit 10-es mIU teszttel de extra halvany volt, előtte 2 nappal még negatív.

19.kellett volna megjönnie.

20.án egy 25 mIU érzékenységűvel jól látható szép pozit teszteltem, de nem olyan erős mint a kontroll csík.

Ma 22.én ugyanolyan mint 2 napja, nem erősödött. Lehet hogy csak később fog?

A tüneteim erősödnek, egyre többet pisilek és egyre jobban fájnak a melleim, sokat fájdogál a hasam.

Az aggodalmam oka pedig hogy 2x volt kémiaim amik úgy voltak, hogy halvány teszt volt majd halványodtak,végül megjött. 3 éve küzdünk, minden vizsgálatot végig jártunk progi kúpot kell alkalmaznom. Tudom, mindneki más stb. de hátha csak lassabban termelődik a HCG...



2021. júl. 22. 06:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én is a korábbi tapasztalataim miatt aggódtam. Kémiaiak voltak és előre tudtam, mivel nem erôsödtek a tesztjeim, hanem halványodtak.

Viszont a mostani tesztem láthatóan erősebb, úgyhogy remélem minden rendben lesz :) ez már majdnem olyan mint a kontroll csík

2021. júl. 23. 02:36
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha erősödik, nem kell aggódni. Ahogy írtad, az jelenthetne gondot, ha nem erősödne vagy halványodna.
2021. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Így van!Akkor nincs még gond és ne is legyen.Úgyis az első UH-n derül ki sok minden és remélem az is rendben lesz
2021. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 babingo ***** válasza:
Nekem egy hetig teljesen egyforma halvany volt, nekem is volt 2 kemiai, ezert is nezegettem most, de vegul nagyjabol egy het utan kezdett erosodni, most meg majd leugrik :) ugyh, kedves kerdezo, barmi lehet - szoritok ☺
2021. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. júl. 23. 16:22
 16/18 Zsu83 válasza:

Kedves Kérdező!


Körülbelül ugyanott tartunk, én 20-án teszteltem nagyon halvány pozit. 🙂 Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2021. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves Zsu,

Ma voltunk ultrahangon, 5hetes 4napos a picur :) élő terhesség van a leletemre írva, 2 hét múlva megyünk újra.

Gratulálok nektek is, írj majd, hogy Veletek mi a helyzet!

2021. júl. 29. 14:37
 18/18 Zsu83 válasza:
Szívből gratulálok Nektek! Én jövő hét szerdán megyek. Akkor elvileg 5+5 leszek. Kicsit izgulok. 🙂
2021. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!