Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy sem?...

Terhes vagyok vagy sem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 tesztet csináltam, mind az 5 pozitív lett,viszont az a második csík mindenhol eléggé halovány. Aztán vettem egy digitális tesztet,ami egy az egyben pozitív lett plusz 2-3 hetesre kalkulált be. Ezeket megelőzően voltam Ct vizsgálaton ahol a petefészkemen egy 22 mm-es cisztát találtak, azt olvastam hogy ez is okozhat pozitív tesztet. VISZONT! Ct előtt is csináltam egy tesztet az teljesen negatív lett. Így most teljesen össze vagyok zavarodva hogy terhes vagyok vagy sem.

Esetleg valakivel hasonló volt már?

(Orvoshoz csak jövőhét szerdán jutok el)



2021. jún. 26. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Én értelek, ténylg! De ezt most mi honnan tudjuk.

Te iseírtad a tényket.

Lehet h a ciszta okozza, de lehet hogy nem!

2021. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Várj, előveszem a varázsgömböm... 🤦‍♀️
2021. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Orvos?
2021. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is vannak/voltak cisztáim, de a terhességi tesztem nem lett tőle pozitív.
2021. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak csak annyit, hogy ha nem tudsz értelmeset válaszolni akkor kérlek ne is írj!

Mint írtam is, olyanokat kérdezek elsősorban akikkel esetleg volt hasonló. És azt is írtam,hogy orvoshoz szerdán jutok el csak addig érdekel hogy mással volt e hasonló!:)

Az utolsónak meg köszönöm,ez eddig a legnormálisabb válasz!:)

2021. jún. 26. 16:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd szerdán kiderül. Addigis nyugi!
2021. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Köszönöm kérdező a privát üzeneted, itt reagálnék rá...


En is vartam a babankra, nem irigykedek, felidős terhes vagyok... vetélések stb a hátam mögött.. megsem jutott 1x sem eszembe ide kiírkalni olyan dolgokat, amire egyértelmű, hogy senki nem fog tudni választ adni, az orvoson kívül...

Barátnőmnek pl a ciszta is okozott pozitív tesztet...

Nem vagyunk jósok...

2021. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy irigy vagy. :D Gratulalok a picihez! De pont neked kene legjobban tudnod hogy mennyire stresszes az hogy van baba nincs vagy hogy meg marad nem marad. Nyilván sejtettem hogy senki nem fogja megmondani hogy az vagyok vagy sem, de nem én vagyok az egyetlen ilyen akivel hasonló dolog van. Így az ő válaszaikat várom hogy náluk hogy alakult aztán, mert szimplán érdekel. :D És nem a te válaszaidra hogy elő veszed a varázsgömböd stb. Örülök hogy neked össze jött, és örülj neki te is!:) Köszi a választ. Lezártam a veled kapcsolatos témát. Jó egészséget!;)
2021. jún. 26. 17:26
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Mit befolyásol a te helyzeteden az, hogy mással mi volt? Vagy tényleg terhes vagy, vagy nem. Reméljük, hogy igen. Most majd leírja 2 nő, hogy nekik baba volt, meg 1, hogy neki a cisztától lett pozitív, az neked hogy segít?
2021. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Azért ciszta nem okoz a digitális teszten 2-3 hetet. Az már egy emelkedett szint, nem egy halovány, olyan mintha lenne ott valami "pozitív " tesztet. Szerintem.
2021. jún. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!