Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmehet úgy a magzatvíz hogy...

Elmehet úgy a magzatvíz hogy a baba úgymond kirúgja/kiszakítja/kinyomja a magzatburkot?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és főleg éjszaka állandóan felébredek, hogy jajj mindjárt elfolyik a magzatvíz (pedig tudom ritkán indul így a szülés). Olyan mintha mikor mozog akkor nagyon lent, már lassan a hüvelybe lenne, és rúgna/nyomna meg hirtelen valamit és még egy fajta érzésem is jön ilyenkor hogy "mindjárt kijön valami", "kiszakadok". Lehetséges az ilyesmi? Mi okozza a magzatvíz elfolyását, tényleg lehet ilyen egyszer kifeszíti valahogy a burkot, és úgy folyik el a magzatvíz?

2021. júl. 22. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Röviden: nem.
2021. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Derjaderja ***** válasza:
61%

Hát de, ha nincs beilleszkedve a feje, akkor nagyobb a nyomás a burkon és repedhet.

De amit érzel az inkább az hogy a medencecsontok közötti ízületek és a gát feszülnek.

2021. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Derjaderja ***** válasza:
62%

Ha jól értettem, hogy ez a kérdés:


[link]

2021. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
A baba szimplán helyezkedik , készülődik s szulesre. Normális. A magzatviz pedig random elfolyik vagy szivarog. Érezni fogod, de előre nem lehet megmondani, hogy mikor következik be, már ha bekövetkezik.
2021. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont így indult el. Éjfél előtt pukkant egyet, és durr. A szoba tocsogott, mint a filmeken, minden elázott. Ömlött belőlem :).
2021. júl. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nemtudom , de nekem kitépte és a szülésznő is jelen volt csak ámult és bámult :D épp oxitocint adtak beindítás miatt , hogy rendzserezze a joslóimat. Pont felkötötte az oxit és a baba egyszer csak a hasam alján “kiütött” és akkorát durrant ott a burok , hogy két szobával odébb hallották. És látta is a szülész ott állt a hasamnál. Folyt is kifele a víz rendesen :D
2021. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
NAgyon előfordulhat,bár sokan nem hisznek baba kirugja a burkot dolgoban
2021. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én már bent voltam a kórházban mert túlhordásos voltam. Két infúziós indítót is kaptam,de a kisasszony meg se moccant. Aztán egyik reggel úgy döntött hogy szó szerint kirúgja a ház oldalát. 😅 Éreztem egy nagy puffanást,felpattantam és kész ömlöttem.. :) Szóval igen! :) 41. héten nem fért már el és megindult! :)

Hozzáteszem hajnalba elment a nyákdugóm pisilésnél,de mivel van akinek napokkal hetekkel előtte elmegy nem is gondoltam arra,hogy ebből lesz valami aznap! :)

Amúgy ahogy elment a vizem,rá 20 órára lett csak meg a babám,szóval nem jelenti azt hogy egyből jönni is fog kifelé! :) Gyors,könnyű szülést! :)

2021. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első indult magzatvíz elfolyással. Mozgolódott egy nagyot és volt egy fura érzésem mintha vegigrepedt volna vmi belulrol. majd mondom fordulok egyet,hogy mi volt ez. Aztán elkezdett ömleni. Beálltam a kádba 😅

Gondolom már megérett vagy elvékonyodott annyira a burok

2021. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező:megszültél már?
2021. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!