Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok, egy...

Adrienn901022 kérdése:

19 hetes terhes vagyok, egy hete fekszem a klinikan magzatburokrepedes miatt. Szivarog a magzatvizem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baba meg eletben van,enyhe kenyszertartas all fent es idokozonkent de csordogal a magzatviz...8.napja fekszem bent vele,az afim 4mmrol 44mmre emelkedett meg igy is hogy csordogal...szerintetek mennyi az eselyem?a doki mikor bekerultem 1% ot adott..probalkoztam kerni amniopatch es amnioinfuziot hogy tovabb vihessem a terhesseget de nem lenne hatasos szoveghel a genetikus varakozasra itelt...mit tehetek?

#missed ab #magzatvíz szivárgás #amnioinfuzio #amniopatch #19het
2019. jan. 15. 12:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok kihúzni legalább 24 hétig.?
2019. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Vársz.
2019. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nagyon bizunk de itt a klinikan mindenki tok negativ es mar hetfon el akartak venni tolem,szinte a megkerdezesem nelkul...de mivel egesseges eszem agaban nem volt lemondani rola...
2019. jan. 15. 12:35
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a korábbi tapasztalatok miatt negatívak. 19. hét borzasztó korai még. Sajnos sokat nem tehetsz, mivel ágyhoz vagy kötve max telefonon konzultalhatsz más orvossal.
2019. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Vársz.

Mi az, hogy el akarták venni?

Egy orvosnak az életben lévő gyerekért küzdenie kell. Az esélyeket meg felvázolták. Nem akarják, hogy túl nagy reményeket táplál! de azért tegyél meg te is mindent! Vagyis feküdj és kitartás!

2019. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem csoda ha negatívak... :( 19 hét még nagyon korai, eljutni a 24. hétig így nagyon nehéz. És valójában még az is extrém koraszülés.


Afi 4-ről 44-re? Valami itt nem jó, a normál érték 8-25 közötti.

2019. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,hogy ez történik veled ,kedves kérdező. Olvastam itt a napokban egy kérdést,miszerint egy szegedi klinikán csinálnak magzatvíz reprodukciót.Esetleg még tőlük lehetne megérdeklődni!!Sajnos az orvos nevére,akit ott írtak,már nem emlékszem.

Hogyan történt a repedés??Mennyi víz szivárgott el??

2019. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(


A 24. Hét is borzasztó korai lenne. Akkora hátránnyal indulna az életben hogy az elképesztő. Nem kívánom senkinek :(


Hany éves vagy? Mi történt veled?

2019. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nagyon vigyaztam ra,nem eroltettem meg magam se semmi,spontan repedt meg meg mult het elotti penteken...semmilyen fajasaim nincsenek,17+6naposan kerultem be,ma toltottem a 19 hetet igy...mar csak ot het lenne amit ki kellene huzzak igy hogy elerjem azt hogy foglalkozzanak vele az intenziv koraszulott osztalyon..egyebkent egeszseges teljesen,semmilye sem mukodik hibasan,megvan mindene,rendellenessegre semmi jel nincs,minden vizsgalatunk normalis kiveve a keveske magzatvizet...a teljes mennyiseg majdnem eltunt..mult het penteken viszont jo erteket mutatott az ultrahang es lathato volt hogy termelodott magzatviz.csak hat eppen ketnaponta szivarog is pedig ki sem kelek az agybol es felpocolt csipovel fekszem
2019. jan. 15. 14:58
 10/32 anonim ***** válasza:

"már csak 5 hét lenne"


Sajnos ez most nagyon sok idő nektek. 23 hetesen is foglalkoznak vele ha életjeleket mutat miután megszületett. De ahogy már írták, nem törvényszerű de nagyon sok gondja lehetne a későbbiekben.


Én magam is koraszülő anyuka vagyok. 31 hetesen kerültem kórházba, és csak 3 hétig tudtuk húzni. 34 hetesen meg kellett születnie. Mi szerencsések vagyunk, a fiam úgynevezett késői koraszülött, de toxémia miatt kis súllyal szuletett. Volt a PIC-en 23 hétre született kislány is. Elkepesztő min megy át születése óta, ő is és a szülei is.


Amúgy nekem az afim a végén már csak 7 volt, és ezt is nagyon veszélyesnek tartották.

2019. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!