Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következménye/veszélye...

Milyen következménye/veszélye lehet a babára nézve, ha idő előtt megreped a magzatburok és nem veszem észre a magzatvízszivárgást?

Figyelt kérdés
Állandoan azon aggodom h mi lesz ha idő előtt megreped a magzatburok és én nem veszem észre a magzatvízszivárgást (nem azt mikor rendesen sok folyik hanem csak szivárog)vagy összekeverem a hüvelyfolyással. Ha ilyen történik utánna folyamatossan szivárog vagy csak néha érezni? Vagy egy idő után a fájások is beindulnak? És egyeltalán mi okozhatja az idő előtti magzaburokrepedést? 34hetes vagyok most. írjatok sokan tapasztalatokat!
2008. márc. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy előbb utóbb észre veszed, ha szivárog a vized. A folyás sűrű, a magzatvíz híg. Eléggé vizes lesz tőle a bugyid. Nem feltétlenül szivárog folyamatosan, a baba a fejével "betömheti" a lukat, akkor eláll. De ne izgulj ilyenek miatt (bár én is parás voltam :o)), ha most meg is indulna a szülésed már nem lenne gond a bébivel!

Boldog babavárást, szép szülést! :o)

2008. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondold el én még csak 22 hetes vagyok, de a vizes folyásom miatt folyton ezen rágódok.A nagyfokú nyújtózkodást magasra kerüld el, de nem lesz baj,azt írják korai burokrepedés fertőzés miatt van.Én is mindig az Uh-ot várom az nyugtat meg,de te már olyan helyzetben vagy,hogy biztos észrevennéd,és időben orvoshoz tudsz jutni,ne aggódj,és hidd el nem lesz baj,mi kismamák mindig találunk valami aggódni valót.Biztos írnak neked saját tapasztalatot,boldog babavárást még a hátralevő hetekre:-)
2008. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem értek eggyet az első hozzászólóval...Én még csak 27 hetes vagyok,de soha nem volt sűrű a folyásom,nekem kb a 11héttől sima vízszerű a hüvelyi folyásom,ami a mai napig is megvan.Elégge nagy pánikban voltam az elején,mert sosem tudtam egyedül eldönteni,hogy folyás,vagy magzatvíz.Már kb 3 orvost az őrületbe kergettem ezzel,mert én is nagyon parázok attól,hogy nem e a magzatvíz szivárog,pedig azt elvileg fel kéne ismernem,mivel nem ez az első terhességem,már van 1 fiam.Ott ugy volt,hogy amikot elkezdett szivárogni,attól számítva rövid időn belül,már elkezdett csororgni.Viszont én fájásokat nem éreztem abszolút,mert a sok magnézium anno elnyomta a fájásokat,pedig a gép már nagy méhösszehúzódásokat mutatott,de nekem nem fájt..A dokik mind azt mondták most erre a folyásra,hogy nem lehet magzatvíz,mert a magzatvíz nem szivárog ugy hogy egyszer igen,egyszer nem.Pláne nem napokon,heteken keresztül,vagy ha az valóban magzatvíz lenne,akkor lennének más tünetek is...Szóval a szivárgásból elég hamar csorgás lesz..Nem lehet nem észrevenni,ugyhogy nyugi....
2008. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!