Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azert vagyok tavolsagtartobb...

Azert vagyok tavolsagtartobb mert babat varok?

Figyelt kérdés
Amiota terhes vagyok senkire nem vagyok kivancsi csak a ferjemre. Nem hianyoznak a baratnok nem is akarok veluk mar beszelni. Amugy se voltam egy tarsosagi ember nem szerettem kimondottan masokkal lenni de mostmeg mar vegkepp. Ez mar az anyasag miatt van? Hogy mar csak a csalad fontos ?
2021. júl. 23. 18:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
52%

Szerintem ez teljesen normális.

Én is kismama vagyok, és valahogy úgy érzem, hogy nem kell most mások panaszát hallgatnom, a nyugodtság fontosabb jelenleg.

Engem sokszor felzaklatnak a “gondjaikkal” és olyankor nem tudok magamra és a babóra figyelni🙂

2021. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Akkor jo. Ugyan ezt erzem egyszeruen bele faradtam a gyerekes butasagukat hallgatni annyira nem erdekel mar es ez mar szerintem nem is fog valtozni. Bar en nem banom csak erdekelt hogy mas is erez e igy. :)
2021. júl. 23. 19:27
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az első ami beugrott, hogy 'ah, ne törődj vele, ha megszületik a gyerek ők sem lesznek rád kíváncsiak'. Talán egyszer-ketszer illendőségből meglátogat majd némelyik, de ennyi.
2021. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz. Valojaban ok sem keresnek amiota tudjak. 😆😆😆
2021. júl. 23. 19:53
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú de így volt nálam is. Mármint engem se érdekeltek akik előbb lettek terhesek. Nem éreztem át a feelinget, aztán mikor én lettem nem értettem miért nem ér rá aki már szült, hát ne bæssza már meg az ég, hogy egy sütire nincs idejük a baba mellett. Aztán megszultem és nekem sem lett időm semmire meg senkire. Az az igazság, hogy talán jobban jársz ha keresel magadnak valami kismama barátot. Főleg akkor jó ha uannyi gyerekes mint te. Pl ha neked az első (ugye.. ?) akkor érdemes olyat akinek szintén. A több gyerekeseknel megint előjön az, hogy nekik már több gyerekhez kell alkalmazkodni, azaz a barátkozás meg egy lepcsofokkal lejjebb kerül a rangsorban. Aztán már később nem számít ez csak így elsővel. Azért későbbre jól fog jönni a hosszú unalmas sétákra valaki.
2021. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Oh dehogy. Nekem nincs szuksegem baratokra eszem agaban sincs baratkozni. :) csak a regi baratokra gondoltam.

Van sogornom 1 eves a kisfia illetve a ferjemnek a legjobb baratjanak is most lesz 2 eves a kislanya veluk boven eleg ha neha beszelgetek. ☺️

2021. júl. 23. 20:10
 7/41 A kérdező kommentje:
En szeretek egymagam lenni. Sosem hivtam senkit kutyatsetaltatni sem magammal elvagyok en es igy elvezem. Az meg fura lenne ha egesz terhessegem alatt senkit nem kerestem aztan meg amikor epp unatkozom eloveszem oket. Szerintem az nem szep dolog. Uj baratok pedig tenyleg eszembe sem jutnak egyeb okokbol. Majd biztos lesznek anyukak akikkel a jatszoteren mondjuk ossze lehet baratkozni es neha beszelgetni
2021. júl. 23. 20:12
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Okes. Te tudod. Én sem igazán vagyok az az "csacsogos" fajta, igazából már nekem előtte sem volt olyan hu de sok barátom mert elköltözünk.

Na a lényeg, hogy én szültem 2 gyereket kis korkulonbseggel és most már ez az ötödik (!!!!!) évem, hogy se kutyám se macskám. Persze néha csapódik mellem (vagy én valaki mellé) a játszón, de felületes ismeretségek ezek. Én bevallom néha irtó magányos vagyok és nagyon nagy szerencsém, hogy lett egy barátnőm akivel az első gyerekem szülése után a kórházban ismertem meg. 🤍

Tényleg, néha ez az anyaság, főleg ha egyszerre le akarja valaki tudni a 2 v 3 gyereket DURVAN magányos menet. Okok, ott a férjem, szeretem-imadom, nagyon jó apa, de közel sem el olyan monoton életet, mint én a 2 és 5 éves mellett. Én most megyek vissza dolgozni, csupa olyan kollégám van akik vagy ezer évesek vagy pályakezdő tanárok.. sok jót nem várok ettől sem.

2021. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo ha van egy jo baratnod! :) akkor valoszinuleg en is mashogy lennek aztan lehet megismerek en is egy igazi jo baratnot de eddig is csalodtam es mar nehez bizni de ha jon nyilvan nem leszek ellene. :)
2021. júl. 23. 20:23
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Hja persze. A "regiekben" én is csalódtam. Számomra már az elképesztő, hogy csak azért, mert nem egy kerületben élek valakivel, akkor már nem is lehet találkozni?!
2021. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!