Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A felsőt tegnap dél után...

A felsőt tegnap dél után csináltam az alsót ma reggel 9-körül. Szerintetek sikerült?😊

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mára vagy holnapra nem várom a menstruációm, szerintetek hihetek a teszteknek? A tegnapi teszt jóval erősebben kimutatta. Nincs semmi tünetem ami terhességre utalna, talán egy minimális cici fájás és néha mindjárt megjön érzés… de gondolom még korai lenne ha lennének már tünetek. Kinek volt ilyen? Kérlek írjatok!!! Köszi előre is a válaszokat!

[link]


2021. júl. 24. 10:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Uh mindkettő pozitív. Ha egy az, akkor mi a fenének csinálsz meg másikat? Jelentkezz be egy nőgyógyászhoz és 2 v 3 hét múlva nezesd meg. Terhes vagy, ennyi, csókolom.
2021. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha van egy pozitív teszted, nem kell többet csinálni, mert csak idegesíted magad, holott több oka is lehet hogy halványabb, pl többet ittál előtte.

Menj el orvoshoz a 7.hét körül,vagy előbb, ha vérezni vagy erősen görcsölni kezdesz.

2021. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de nem értem az ilyen kérdéseket. Nyilván látod, hogy pozitív. Na, mégis mit jelent egy pozitív terhességi teszt? Sosem fogom megérteni az ilyen kérdéseket. Kinek volt ilyen? Micsoda? Pozitív tesztje? Nekem volt. Ezzel előrébb vagy?
2021. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Na megint egy gratuláltatós kérdés. Nincsenek barátaid akikkel megoszd az örömöd?
2021. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%

Pfuubammeg 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ha egy ilyen kérdést nem tudsz eldönteni, hogy akarsz gyereket nevelni?!

Vagy tényleg csak azt várod, mindenki gratuláljon?! Várhatod 🤣🤣

2021. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem tök negatív.🤔
2021. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne hihetnél??

Egyértelmű pozitív

Csak akkor mutatja ha van hcg a szervezetben az meg ugye bár terhesség alatt termelődik.. Ugy hogy igen.. 😊

2021. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tudok ajánlani egy jó szemészt, úgy tûnik szükséged van rá, különben miért tetted volna fel a kérdést...?
2021. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%
Meg akarja osztani a világgal az örömét. Miért baj ez? Nyilván ő is látja,hogy pozitív. Vagy örüljetek vele együtt, vagy görgessetek tovább, de minek kell bántó és okoskodó megjegyzéseket tenni? Gratulálok kérdező!
2021. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, de ossza meg a családjával. Nyilván ő is látja, hogy pozitív, de akkor a "Szerintetek sikerült?" kérdés mire irányult? Én mindenkinek normálisan válaszolok, aki felrak ide egy nem egyértelmű tesztet, és próbálok segíteni. Tudom milyen, amikor az ember várja a két csíkot. De ez a kérdés csak szimplán gratuláltatás és kész. Mert az tök normális, hogy az ember pozitívat tesztel és azonnal tölti fel a gyakorira...Nem tudom, én örömömben a férjemnek mutattam inkább meg, nem a gyakori népének.
2021. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!