Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A felsőt tegnap dél után...

A felsőt tegnap dél után csináltam az alsót ma reggel 9-körül. Szerintetek sikerült?😊

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mára vagy holnapra nem várom a menstruációm, szerintetek hihetek a teszteknek? A tegnapi teszt jóval erősebben kimutatta. Nincs semmi tünetem ami terhességre utalna, talán egy minimális cici fájás és néha mindjárt megjön érzés… de gondolom még korai lenne ha lennének már tünetek. Kinek volt ilyen? Kérlek írjatok!!! Köszi előre is a válaszokat!

[link]


2021. júl. 24. 10:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%

Sikerült-e? Mármint teherbeesni? Nyilván. Ennek a kérdésnek az otthoni eldöntését hivatottak segíteni a terhességi tesztek.

A hihetek-e a tesztnek kérdést nem nagyon értem, hogy mire vonatkozik. Miért ne hinnéd el? Mert valakinek az egyértelműen pozitív teszt ellenére megjön? Benne van sajnos a pakliban a spontán, korai vetélés, vagy kémiai terhesség. Volt hozzá szerencsém az első terhességemnél. Azt mutatja meg a teszt, hogy jelenleg van-e adott mennyiségű hcg a szervezetedben. Igen, van, ez látszik most, ezt nyugodtan elhiheted, a tesztek pozitívak, nem kérdéses. Nekem is erősebbek voltak a délutáni tesztjeim mint a reggeliek, ez nem ad okot az aggodalomra. Nincs más dolgod mint várni még 2-3 hetet, és bízni a legjobbakban, hogy az orvos ultrahang segítségével egy méhen belüli, élő terhességet állapít meg, és hogy az utána következő 50-60 évben is minden rendben lesz a gyerekkel :)

A fentiek miatt én még ilyenkor nem szoktak gratulálni senkinek, csak remélem minden jól alakul.

2021. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell ilyen savanyúnak lenni. Még egy pozitív teszttel nem igazán szerencsés az ismerősök között haknizni, de annyira örül, hogy kitalál valamit, amivel lehet már újságolni. Mert nehéz magában tartania a boldogságát. Ez nem a megfelelő hely. Itt sokan csak álmodozhatnak ilyesmiről. Így sajnos ezt fogod kapni rá. Nekem sem lehet ilyen kétcsíkosom sajnos. De nem megyek át lekezelő banyába.
2021. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
58%

#12 ez egy kérdezőoldal. Kérdéseket kell feltenni ha valamit nem tudsz, és megpróbálnak rá válaszolni.

Annyi fb. csoport van akik ömlengenek egymás tesztjén miért nem oda megy az ilyen?

2021. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
34%
De téged ez miért idegel így? Nem kell belepukkadni az irigységbe, csak örül. Nem a lelkébe gázolni akar annak, akinek meg nem lehet. Miért kell bántani?
2021. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Irigy? Mire? Van egy két éves gyermekem.
2021. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Akkor aztán tényleg mi bajod van? 😅 Nem jön a tesó?
2021. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
54%
16! Itt az a fárasztó, hogy olyan kérdést tett fel értetlenkedve, amire ő is tudja a választ.
2021. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%

Hát engem pl irritál, hogy valaki ennyire buta...

1 csík negatív...

2 csík pozitív... ez nem atomfizika, hogy közönség segítseg kelljen...


Irigykedni?!

En pl 30 hetes terhes vagyok... masodik babával. 9 honapig próbálkoztunk, azalatt pár tesztet ellőttem. Mégsem tettem ki ide 1et sem, el tudtam dönteni egyedül is...

Ráadásul ezek a tesztek még csak nem is kérdésesek...


Semmi másra nem megy ez ki, mint a magamutogatásra, meg arra, hogy mindenki gratulálgasson (aztán lehet full feleslegesen).

2021. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
De és akkor mi van? Itt kell beletörölni a lábatokat, meg lekezelősködni csak azért, mert örül? Honnan van anyukákban ennyi rosszindulat? Szégyelljétek magatokat!
2021. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%
Csak nem te vagy a kérdező álnéven? Ha meg nem akkor miért is veszekszel más nevében?
2021. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!