Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fogamzásgátló mellett...

Aki fogamzásgátló mellett lett terhes, mesélne nekem?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje szedtétek a fogamzásgátlót és milyen fajtát?Hány évesek voltatok?Érdekelne még, hogy mi lett miután megtudtátok, hogy terhesek vagytok.

2021. júl. 26. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Utólag jöttem rá, hogy két hasmenéses nap miatt estem teherbe a tabi mellett. Megtartottam, most 2 éves. 27N
2021. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2éve szedtem janget. Simán balf*sz volt az orvos, és hiába pofáztam, hogy más gyógyszert is szedek, és hiába adtam oda vérvételes papírt cseszett rá és olyan gyógyszert írt fel, ami szart se ért. Így feleslegesen szedtemxd

18évesen terhes lettem, megtartottuk, most 6hónapos

2021. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan, mint az első, nekem IBS-em lett sajnos, ami hasmenéssel jár, csakhogy engem senki sem világosított fel, hogy ilyenkor nem hatásos a tabi... szóval amikor megtudtuk, hogy lehet nem sokat ér így, maradtunk a megszakításos módszernél (mert nem szeretjük az óvszert). Néha viszont nem volt elég gyors a párom.


Én megmondtam neki, hogy ebből lehet becsúszik egyszer a baba. Hát nem sokat váratott magára, 3 hónap után megfogant. Elvetéltem, de talán a picinek is így volt a legjobb, mert azóta szakítottunk, nem apának való az exem, és én 30 éves koromig szívem szerint nem vállalnék gyereket, nem tudom milyen anya lennék most. Akkor 23 voltam, most 25 vagyok.

2021. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!