Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj szerintetek, ha 19...

Nagy baj szerintetek, ha 19 hetesen naponta többbször keményedik a hasam? Valaki ennyi idős terhesen tapasztalja ezt?

Figyelt kérdés
Igazából most jöttem rá, hogy ez keményedés. Második babám, de elsővel sosem keményedett a hasam azt sem tudtam mi az. most azt hittem mindig csak odanyomja magát a baba erősen, de már rájöttem, hogy ez bizony haskeményedés. A baba nagyon kis mozgékony egyébként.
2014. febr. 8. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen baj. Menj be a korhazba, legfeljebb hazakuldenek. Nekem ket het infuzion logas lett a vege.
2014. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
juj komolyan menjek be?? :S Már nem ma érzem először, de nem rég voltam dokinál.
2014. febr. 8. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkabb menj be foloslegesen es egy vizsgalat utan hazakuldenek. De ha megsem, akkor jobb ha minel elobb lat a doki.
2014. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem görcsöl, nem fáj, akkor az nem nagy gond. Próbálj meg sokat pihenni.
2014. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De igen, lehet, hogy gond. Ezt csak az orvos tudja megmondani. Én az első kettővel két hónapot, a harmadikkal négy hónapot feküdtem e miatt. Annyi infúziót kaptam, hogy már nem is vér folyt az ereimben, hanem görcsoldó. Pedig semmi fájdalmat nem éreztem, csak keményedett a hasam. Ha fekszel, mindig oldalt feküdj, ne a hátadon.
2014. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piroska és a farkas ***** válasza:
én sokat keményedtem már a 19. hét környékétől. Az orvos azt mondta, h mindadig, amig fekvésre, és magnéziumra elmúlik, nincs gond, ha viszont nem múlna el, akkor menjek be az ügyeletre. De szednem kell a napi 2x2 magnesium citricit.
2014. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt héten ajánlgatta az orvos az infúziót, mert vizsgálatkor is kőkemény volt a pocim. Azt mondta, h most még annyira nem indokolt, sok-sok pihi és napi 2000 magnézium. Ha ez nem elég, akkor befektet.
2014. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkor kezdődött kb, de a 22. hétig én sem tudtam, hogy ez a keményedés (első baba). Nagy dózisban kellett kezdenem a Magne B5-ot, 4*2-vel pár napig, amíg gyakrabban előjött, aztán kb egy hét múlva már elég volt 3*2. Tökéletesen működött. Az én dokim azt mondta, hogy sok pihenés, ki is írt 2 hétre, amíg beállt a dolog és meg is nyugodtam. Felajánlotta nagy viccesen, hogy befektet, ha akarom, de azt mondta ugyanazt érem el ha otthon szedem, nem lesz gond...

Persze minden eset más, de szerintem azért emiatt nem kell este 8-kor ügyeletre rohangálni, ha nem görcsölsz... Beszélj majd a dokiddal, nézzen meg, aztán beszéljétek meg a továbbiakat, addig szedhetsz magnéziumot ha eddig nem tetted...

2014. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Görcsölni nem görcsölök, csak elő-előjön ez a keményedés. Nem rohanunk most be, szedem a magne b6-ot, ha többször előjönne, a jövőhéten megnézetem magunkat! Köszi még egyszer.
2014. febr. 8. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
A Magne B6 nekem nem sokat ert :( Probald ki a Beres Mg-ot. Sokkal erosebb. Es pihenj sokat. Sajnos van akinel, mar koran, es sokszor vannak kemenyedesek.
2014. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!