Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szebb a jobb név...

Melyik szebb a jobb név kombináció?

Figyelt kérdés

Léna Emma

Léna Emily

Léna Jázmin


Vagy esetleg irhattok másmilyet is.


2010. aug. 28. 14:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

A kutyánkat is Lénának hívják:) Bocsi!

A Léna Jázmin. Mint egy hercegnő:))

2010. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
A kisebbik lányunk az Anasztázia Izabella nevet kapta,és Aniszánakbecézzük. Mert a szülőszobán derült ki,hogy kislány, és mert fiúra számoltunk,a terhesség során véletlen jutott eszembe ez a kombináció(én is Anasztázia vagyok). A párom rühelli a 2 neveket,mert úgy is csak az egyiket használják az emberek,így megoldottam,hogy mind a 2 legyen használva. 2 hét után megszokta a párom.:)
2010. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Bocs,elírtam: Anizának becézzük.
2010. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Tök jó az az Aniza:-)
2010. aug. 28. 14:53
 15/28 A kérdező kommentje:
Az én párom szerint meg a Léna nagyon adja magát,hogy csúfolható legyen,bénaléna,szerintetek nem lesz ez miatt többet csúfolva a kislány?Mert ugye mint tudjuk mindent és mindenkit lehet csúfolni,a gyerekek sajnos találékonyak az ilyenben.
2010. aug. 28. 14:54
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A csúfolódóknak úgyis mindegy lesz, hogy hívják, ne ez alapján dönts, szerintem szép név a Léna:-)

1. voltam.

2010. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szia, a keresztlányomat így hívják: Léna Emma. :))

De szerintem hülyeség két nevet adni, mert Ők is csak a Lénát használják, pedig az Emma is olyan szépséges...

2010. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Gratula:-) Nálunk muszály a 2 név,mert a tesónak is annyi van.Nehogy már a kicsinek jobb legyen:-)
2010. aug. 28. 16:27
 19/28 anonim válasza:
Ha ezek közül a kombinációk közül kéne választanom, akkor az Emma Lénát választanám mint kombinációt ebben a sorrendben, mert így olyan jól hangzik. Amúgy a Jázmin név szerintem jobban illik a Lénához, mert az Emma szokványosabb.Amúgy a mi babánk éppen ma két hetes és mi a Léna Korina nevet adtuk neki.Hangzásra szerintem az Anna Léna sem rossz párosítás.
2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Szép a Léna Korina is nagyon!Annával is jól hangzik,bár ez nálunk már foglalt.
2010. aug. 28. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!