Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ennék semmit, de éhes...

Nem ennék semmit, de éhes vagyok - 1. trimeszter, ti ilyenkor mit ettetek?

Figyelt kérdés

Az előző, meg a mostani terhességem eleje is végig így telik. Valamit ennék, éhes vagyok, de közben nem vagyok éhes, nem kívánok semmit.

Más is volt/van így? Mit ettetek?


2021. júl. 29. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dinnyét, narancsot, cukormentes kekszet.
2021. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sok almát ettem.
2021. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sült krumplit tudtam enni
2021. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hasábkrumpli jött be nekem is, illetve az üres esetleg max vajas kifli tejjel
2021. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk kihánytam a belem... :) De amit még így is kívántam: gyümölcslé (jó sűrű, pl barack, nagyon hidegen), gyümölcs joghurt, semleges ízű keksz, ropi.
2021. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit épp megkivantam,de én is így vagyok vele. Lehet a meleg miatt is, hogy ennék is meg nem is. Gyümölcsöket és a rostos levet különösen kívánom,meg az édesebb dolgokat,valamint a sajtokat. :D de volt olyan hét, hogy szalonnát és kolbászt kívántam kovászos uborkával. Amúgy sztem ha nem is vagy olyan éhes, kicsit egyél többször.
2021. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt éreztem. Üres kiflit ettem vagy sajtos kiflit, kekszet, ropit.
2021. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!