Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a második trimeszterben...

Mikor a második trimeszterben jártatok milyen volt az étkezésetek, mi az amit szívesen ettetek és mi volt az amit abszolút nem tudtatok megenni?

Figyelt kérdés

Csak gyümölcsöt, zöldséglevest tudok leginkább megenni, a húst semmilyen formában nem.

15.hétben járok


2016. dec. 2. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
26. Hétig húst egyáltalán nem tudtam megenni, de még rá nézni se mert rosszul voltam tőle.. Gyümölcsből, kiwi, mandarin, savanyú alma, körte. Zöldség minden mennyiségben.. Savanyított káposzta és a savanyított cékla az volt a favorit. 34+6 hkm
2016. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan hetem kb 16 hetes koromban, hogy csak 1 félét tudtam megenni. Kenyér, sonka, nagyon nagyon sok uborkával és sajttal. A férjem szendvicses uborkának hívta annyira sokat raktam rá. Nagyon sok ubit megettem.
2016. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg uborkát megettem, főleg savanyút. Az első hetektől egészen a terhesség végéig szinte mindenhez ettem, + magában is rágcsáltam. A sajtokat bármilyen formában messziről kerültem, de másegyéb undorom nem volt. Ja és kb 15 hetes kortól kezdődően a napi fél liter kakaó ki nem maradhatott.
2016. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhességem egész ideje alatt semmi édeset nem tudtam megenni, a többi ételt erőltetve tudtam, valahogy nem éreztem, nem élveztem az evést, az ételek ízét. Egyvalami viszont mégis nagyon jól esett, a narancs.
2016. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyereknél nagyon sokáig nem tudtam húst enni. Most a másodiknál kolbászt eszem szalonnával...
2016. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!