Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-n mennyire latszik a baba...

4D-n mennyire latszik a baba haja?

Figyelt kérdés

Bocsi lehet nem a legjobb kerdes voltunk 4D- uhn ott mutatta a doki (vagy aki uh-zott) hogy lebeg a baba haja meg is jegyezte hogy mar most hajas baba

Nemsoka esedekes a szules kivancsi lennek hogy akinek azt mondtak hogy sok a haja nekik a babajuk nagy hajjal is szuletett? Koszonom


2021. júl. 30. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mindkét gyerekemnél mondták, hogy látják a hajukat. Mindkettő nagy hajjal született.
2021. júl. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Erre én is kiváncsi leszek. Nekünk is azt mondta a szonográfus, hogy látszik a baba tarkóján a haj.

Mondjuk amennyit én szenvedek a terhesség alatt a gyomorsavval, úgy legalább 10centis hajjal kellene születnie, a népi hiedelem szerint. 😂😂

2021. júl. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mind a két gyereknél látszott. Még én is egyértelműen láttam.

Mind a ketten nagy hajjal születtek.

2021. júl. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Uh-n látszott a haja

Mire megszületett "eltűnt"😂

2021. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is látszott uh-n,nem lett sok haja,de azért volt,pedig kis kopaszra számítottunk a csaladjainkbol kifolyólag 😁
2021. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kis kopasz volt és az is lett.Azóta is nagyon lassan és nehezen nő,pedig nekem 2 emberre való hajam is van és mindig gyorsan nőtt.Ezt se tőlem örökölte..:D
2021. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem ultrahangon, egy sima vizsgálaton, szülés előtt pár nappal látta a doki. Nst-re mentem. Megvizsgált és mondta, hogy látja a haját. Valóban nagy hajjal született.
2021. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyat égett a gyomrom és mondták is,hogy hüha milyen sűrű haja van ennek a babának. Hát mit ne mondjak...majdnem kopasz lett mire kiért :D
2021. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A gyomrom nekem is szokott egni de halistennek nem durvan

4D-n mutatta a szonografus a hajat es lebegett a magzatvizben hosszukasnak tunt igy uh- alapjan meg meg is jegyezte a doki hogy mar most hajas baba kivancsi leszek ra 🥰🥰🥰

2021. júl. 31. 12:51
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Szintén lebegett a haja ultrahangon a kislányomnak. Sűrű, koromfekete hajjal született, ami volt vagy 5 centi, a füle közepéig ért.😍

A gyomrom egyáltalán nem égett.

Fél év alatt kivilágosodott a haja, és az egyharmada kihullott. Most 1,5 éves, és a lapockája alá ér a haja, jó kis copfot lehet belőle csinálni.

2021. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!