Nehéz terhesség?

Figyelt kérdés
20hetes vagyok és nehezen viselem első baba, igaz sajnos már van angyalkám ezért jobban izgulok! Sokat feszül, szúr fáj a hasam, kb.minden nap a magnésium a barátom, de még így is érzem, semmit nem csinálok csak fekszem néha egy kis séta az udvarban vagy bevásárlás egyszerűen semmihez semmi kedvem, hiába mondják a családban, hogy ez lehet ilyen is és hogy én világ életemben rosszul viseltem a fájdalmat csak jajgatok😏 Persze voltam dokinál is de úgy érzem hülyének néz ő is így ügyeletre is mentem minden ok! Van egy miómám 12cm kifele nől és mondta az orvos hogy az miatt is lehet plussz én ilyen fajta vagyok úgy néz ki és ez normális hiszen elkezdett jobban nőni a méhem igaz az tény, hogy már jó nagy a hasam! Vannak itt sorstársak?
2021. júl. 31. 19:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Dehogy mennék csak úgymond vágyom egy kis nyaralásra (álmodozok😀) 😊 engem is kikészit az idő, bent hideg vízzel tv előtt most ez a pihi😊 azt szokjak mondani valamit valamiért ❤️
2021. júl. 31. 21:08
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Elhiszem, hogy itt fáj meg ott fáj, meg baromi alacsony a fájdalomküszöböd..de a nehéz terhesség nem itt kezdődik.

(bocsi)

Amellett még csak 20 hetes vagy. A java, az oroszlánrésze még vissza van.

Szóval lehet bunkón fog hangzani, de szedd össze magad, ez nem betegség, hanem állapot,és ha már most ki vagy, hogyan fogod viselni a szülést vagy ne adj isten a császárt?


Kitartást kívánok és jó egészséget!

2021. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező:A terhességedbe a neheze csak ezután lesz még csak kb 2-5-26.héttől-szülésig. Kitartást!
2021. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, komolyan! Én örülök az őszinte válaszoknak és szerintem az a normális! Persze most hétfő, kedd, szerda éreztem de tök jól voltam, ma megint ilyen fájós napom van, holnap megyek genetikára, annyi biztos szólok ott is a dokinak, hadd nézzenek hülyének 😀
2021. aug. 5. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!