Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100-as méhszájjal,36 hetesen...

2100-as méhszájjal,36 hetesen sex? Vagy inkább nem ajánlott? A doki nem mondta hogy nem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg a 3. és 4. szám (ami nálad most 0) nem változik, addig elvileg nyugodtan, mert attól, hogy a külső méhszáj 2 centire nyitva van, még lehet szexelni, csak ajánlott kondommal, nehogy valami bacit összeszedj. Habár az sem jut át a zárt belső méhszájon. Annyi csak a rizikója a dolognak, hogy az öröm hatására keletkező méhösszehúzódások beindíthatják a szülést, de csak akkor, ha egyébként is rendszeres összehúzódásaid vannak. Mi még a 40. héten is aktívak voltunk (akkor már kimondottan orvosi "rendeletre", mert szülni akartunk), mégsem történt semmi, egyetlen centit sem nyíltam még ennek hatására sem! Szóval szerintem hajrá, ha jólesik!:)
2010. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Eddig még nem voltak fájásaim,semmit nem vettem észre,1x sex után kis görcsölés 1 órán át kb,de nem szabályosan,összevissza.azonkívül semmi.
2010. aug. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!