Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék menni 4D ultrahangra...

Szeretnék menni 4D ultrahangra, de pont úgy kaptam időpontot, hogy egy napra esik a 18. heti uh-val. Nem gond ha egy nap mind a két helyre megyek?

Figyelt kérdés
Mármint úgy gondolom,hogy nem árt a babunak ennyi vizsgálat?
2010. aug. 28. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem gond, az uh-tól nem lesz semmi baja

én a 32. heti sima uh-n megijedtem, mert nagyon nagy feje volt a babámnak, 4 héttel nagyobb az átlagnál, és még elmentünk 4 D-re, 3 nappal utána, és az orvos 45 percig vizsgálta a babámat az uh-val, semmi gond nem lett, makkegészségesen született

2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A babának nem árt, csak te annyira nem fogod várni a 2. vizsgálatot. Nem tudod áttenni a 4D időpontját 1 héttel későbbre? Milyen jó lesz majd összehasonlítani, hogy mennyit nőtt eggy hét alatt. És lesz mit várni ráadásul.
2010. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy akihez mennék 4D-re már foglaltak az időpontok.Vagyis lenne,csak akkor kicsúsznák a 20.hétből és én mindenféleképpen a genetika miatt mennék.
2010. aug. 29. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is egy napon volt a kettő, az egyik reggel kilenckor a másik este hétkor, megkérdeztem mindkét dokit, hogy nem baj-e, de mindkettő megnyugtatott, hogy az UH nem árt a bábának. Hála az égnek azóta sincs semmi probléma :) 27hkm

Jó babavárást!

2010. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!