Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb módszer ennek a...

Mi a legjobb módszer ennek a kezelésére?

Figyelt kérdés

27+5 napos kismama vagyok.

Az igazság az hogy még van időm a szülésig de még mindig rettegek.

Tavaly szeptemberben elvesztettem a kisfiamat,talán ez a legfőbb ok.

Magzatvízvétel történt most,szerencsére minden negatív lett,mégis félek.

Például attól,hogy nehogy oxigén hiányosan szülessen,nehogy autista legyen, vak stb.

Tudom hogy sokszor irreális a félelmem de nem tudom hogy küzdjem le,időnként könnyebb,mondjuk egy ultrahang után,de az is csak ideig-óráig tart.

Két hét után újra felerősödik bennem a félelem.


2021. aug. 2. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pozitív gondolkodás. Ne arra gondolj, hogy beteg lesz, hanem hogy kire fog hasonlítani, milyen jó lesz először megölelni. Oxigénhiányos baba nem tudom, hogy mostanság mennyi születik mert sok kórházban az első gyanús jelre viszik a kismamát császározni. Engem riogattak olyannal az ismerősök, hogy majd hamarabb jön mert a lányok türelmetlenek. Én pedig nevetve válaszoltam, hogy ezt a gyereket úgy kell majd kilakoltatni, na ez bejött. 41.héten császár lett a vége. De ezt sem éltem meg tragédiaként. Van egy gyönyörű, okos lányom. Szóval szerintem próbáld meg a dolog pozitív oldalát nézni.
2021. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz mert benned van az előző miatt a félelem de küzdd le, gondolj arra hogy jelenleg minden rendben van, fő a pozitív hozzáállás
2021. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!