Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég sokat fogytam az elmúlt...

Elég sokat fogytam az elmúlt fél évben, csak annyival, hogy odafigyeltem az étkezésre, és most néztem, hogy eléggé nagy lett rám a bőröm, mi lenne a legjobb módszer ennek kezelésére?

Figyelt kérdés
75 kilós voltam még október táján, most pedig 58 vagyok, sportoltam az ősszel, meg néha elmentem kondiba is, de az asztmám miatt nem nagyon tudok intenzívebben sportolni, így emiatt is, kicsit megnyúlt a bőröm. Most megyek infraszaunába, olvastam, hogy az egész jó lehet, de valami egyéb módszer? (Nem tűnik menthetetlennek a bőröm állapota, plasztika csak nagyon végső esetben kéne szerintem)

2013. jún. 9. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor én lefogytam, minden nap meleg-hidegvizes váltózuhannyal tusoltam, edzések után 2× annyi ideig.

Nagyon kellemetlen, de megéri, különösen azokra a területekre érdemes koncentrálni, ahonnét éppen fogyást tapasztalsz.

Nekem 17 kiló után így maradt eszméletlen feszes bőröm.

2013. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!