Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb módszer a striák...

Mi a legjobb módszer a striák eltűntetésére, kezelésére?

Figyelt kérdés

Melyik krém vált be Nektek leginkább? Nekem a hasammal, combommal semmi gond hál\'Istennek, de a melleim olyan csúnya piros csíkosak lettek. Avonos mellápolót használtam, de úgy látszik, nem ért semmit.

El vagyok emiatt keseredve:-(


2009. máj. 11. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez genetikus, hiába kened, nem múlik el, csak kifehérednek majd, így kevésbé látszik.
2009. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12. héttöl kenem magam striák elleni krémmel,és egyre csikosabb vagyok már...nekem a pocim és a csipöm olyan csúnya. Sajnos ezek valóban nem fognak már elmulni,csak elhalványodnak majd. 30hetes
2009. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl bizatóan...:-(
2009. máj. 11. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én is kentem magamat és mégis szétrepedt a bőröm. :-(

Ráadásul a lehető legérdekesebb helyen - a combom belső részén elég nagy területen - pedig ott nem is feszül a bőr annyira, mint például a hasamon. (36 hetes vagyok)

Persze a csípőm sem maradt ki, de az szerencsére kisebb területen repedt szét.

Most elég ronda lila, de biztos beletelik még pár hétbe amire elhalványul.


Nekem homeopátiás bogyót ajánlottak rá, már elkezdtem szedni - remélem használ.

Calcium fluoratum 9CH napi 1x5 golyó 20 napon keresztül, majd utána 10 nap szünetet kell tartani. És ilyen ciklusban kell szedni legalább 3 hónapig.

A terhesség alatt is el lehet kezdeni szedni, erősíti a kötőszövet kollagén rostjait.

2009. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a hasam brutálisan kirepedezett, bár szorgalmasan kentem. Szóval tényleg genetika, de ahhoz, h' relatíve rövidebb idő alatt halványodjanak el, lehet krémekkel próbálkozni. Én 100 %-os tisztaságú aloe vera gélt használok, és így nyolc hónap távlatából már óriási a különbség. Nyilván nem lehetek biztos abban, h' ettől van, és nem magától múlik, de ha az Avonossal nem vagy megelégedve, egy próbát megér, ezt jó szívvel tudom ajánlani. Esetleg kollagén tartalmú krém is szóba jöhet (pl. St. Yves)
2009. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a konkrét és gyors válaszokat!

Kipróbálom valamelyiket, mert nekem emiatt az önbizalmam egy kicsit mélyre süllyedt. Persze várom a Babót, de azt is szeretném, ha szebb ciciből szopizna:-)

Köszi még egyszer!

2009. máj. 11. 16:29
 7/12 anonim ***** válasza:

16:22-es!

Nahát, nem gondoltam volna, hogy van rajtam kívül még egy olyan peches, akinek a belső combja repedt szét! Nekem is mindkét combom, egy-egy tenyérnyi területen. Én sem értem. Az a baj, hogy vannak közte kisujjnyi vastagok is, ezek pedig így kifehéredve is nagyon látszanak. A fürdőruha egy életre el van felejtve, én így ki nem megyek a strandra!

kentem én is mindenfélével a bőröm, a leghatásosabb a dm-es stria elleni olaj bizonyult, az utolsó két hónapban nem lett újabb repedés mikor azt használtam.

Na, de itt a pociban a következő baba, csak abban reménykedem, hogy már szétrepedt aminek szét kellett és nem lesz újabb csík.

tényleg genetika az egész, anyám is tigris lett, anyósomon pedig egy árva csíkocska sincs, pedig a párom óriás baba volt!

2009. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a védőnőm mandulaolajat ajánlott. Gyógyszertárban lehet kapni,szerinte használ.Majd kiderül,ha növekszik a pocakom.Most még csak 10 hetes vagyok.
2009. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En meg voltam rola gyozodve h szet fogok repedni brutal modon,mivel tinikent begyujtottem eleg vonalat mellre es belso combra....pedig mindig is sportoltam nem kaptam magamra tobb 10 kg-at... Na ennek ellenere a hasamon semmi,talan a derekmon van par plusz darab,de az a 23kg-tol kell legyen.

36+4 h km

2009. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem csak az utolsó 2hétben kezdett repedni a hasamon a bőr,de hála istennek csak egy két csik és már az is teljesen kifehéredett.Viszont nekem a köldököm felső része nem húzódott vissza és olyan mint a malac orra,na én ezért nem veszek fel fürdőruhát.
2009. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!