Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos honnan látja, ha a...

Lyoni kérdése:

Az orvos honnan látja, ha a nyákdugó távozik? Főleg ha egy darabja? Kacsaval?

Figyelt kérdés
Klion kúp használata közben fehéres zselés nyúlós valadek, (talán közepén halványsárga csík) jött a huvelyembol, doki azt mondta valószínűleg folyas lehetett. Zárt mehszaj. Tapasztalt valaki ilyet?
2021. aug. 3. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárt a méhszáj, akkor nem valószínű, hogy nyákdugó volt. Hány hetes vagy?
2021. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én múlt héten pont ezért rohantam az orvosomhoz. Volt már egy koraszülésem, így eléggé félek még. De nekem is azt mondta az orvos, hogy a kúpnak az a része lett ilyen zselés, ami nem folyt ki.
2021. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hat még csak 24. hét szóval nem szeretném..


#2 hogy hogy ami nem folyt ki? Összeállt? 😯 használtam már kliont de nem igazán emlékszem hogy lett volna tőle ilyen. És azóta minden oké?


Előtte nap pont gorcsoltem 1-2 alkalommal ahol a baba kinyomta magát meg a beleim, meg kemenyedett a hasam (bár terhesség eleje óta meg olyan mensi szeru is ami nem görcs) de magnéziumot szedem nagy mennyiségben es a kemenyedes ami kisugároz elmúlt szerencsére.


Es remelem hogy látják azért.. nem csak abból gondoljak hogy zárt a mehszaj akkor jó mert valakinek úgy is van problémája.

2021. aug. 3. 08:57
 4/7 A kérdező kommentje:
És amúgy a klion kijöhet két nap után is? Vagy inkább tejszeru folyas? Mert akkor nem múlt el tőle gondolom
2021. aug. 3. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
2- es válaszoló vagyok. Ezt a kúpot konkrétan nem ismerem, amit te használsz, nekem masfajtát kell használnom. Én csak azt mondom, hogy simán lehet, hogy minden rendben, ahogy pl nálam is.
2021. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet kérdező,hogy nálad csak a kupot érezted,ami nem nyákdugo.
2021. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet de inkább ilyen zsíros kuprol tudnám elképzelni nem egy tabletta szerurol. Aztán ki tudja.
2021. aug. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!