Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhanghallgatóval elég...

Szívhanghallgatóval elég hamar megtaláltam már vagy két hete a babát (kb. 1 perc alatt), most meg 3 napja bújócskázik. Járt így más is, hogy később lett nehezebb?

Figyelt kérdés

Eddig rátettem és meglett, most meg 3 napja fél órákat keresem, a végén meglesz, de baromi nehezen. Úgy helyezkedhet, hogy takarásban van vagy ahogy nőtt, jobban elbújik?

12. hétben vagyok amúgy, de korán megtaláltam (tutira a babáét, ismerem a készüléket és UH-n is ugyanazt hallom, ugyanott fogják be).


2021. aug. 3. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nem vagyok benne biztos, hogy a babát érezted. Szerintem még túl korai. De ha mégis, most azért találod meg nehezen, mert túl kicsi. Úgy tudom, a 15-16. héttől szokták ajánlani a szívhang figyelőt.
2021. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Még nagyon picike.

16.hét környékétől ajánlott megvenni.De egyébként nekem mindig jobb oldalon volt :)

2021. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

100%, hogy a babát találtam meg, az egyik után rögtön mentem uh-ra (panoráma teszt előtti ellenőrzés, itthon is ránéztem), és ugyanott, ugyanazt hallottam.

3. terhességem, mindig korán megtaláltam, sosem kezdtem olyan későn használni.


Kérlek, hogy a kérdésre válaszoljatok, hogy volt-e váltakozó időszak, hogy hol könnyebben, hol nehezebben találtátok meg.

Köszönöm!

2021. aug. 3. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is megtaláltam. Most 12 hetes vagyok, de kb 1-2 hete már hallottam. A papírján is az van, hogy 12. héttől érdemes, mert akkor már tuti hallatszik. Nem lehet összekeverni, teljesen más. Én úgy nézem, hogy előbb a sajátomat, az lassú, különállő dobogás. Majd keresem a babát, az meg nagyon gyors, kicsit egybefolyik. Olyan volt, hogy az hasi artériát megtaláltam, de az megint csak lassú, nem lehet összekeverni.
2021. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mondom,hogy 16 hét,mert még kicsi.Változó,hogy hol van.Annyi helye van mozogni amennyi..többet nem lesz benned.Lehet épp hátrébb helyezkedett.:'D
2021. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
4-es vagyok. A válasz lemaradt. Változó. Van amikor hamarabb megvan, de van, hogy percekig keresem. Nem tudom, mitől függ.
2021. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, a kicsisége így teljesen logikus, hogy még van helye elbújni. Lehet akár pont egy csont mögött vagy mittudomén.


Összekeverni szerintem sem lehet. Aki azt mondja, az talán soha nem találta meg. :)

2021. aug. 3. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt olyan hogy nem találtam könnyen. Olyankor mindig megvártam míg kell pisilni, akkor könnyen megvolt :) Illetve mindig ultrahang zselével néztem azon kívül is. (És én is hallom már a 11. hét óta, tök könnyen megvolt.)
2021. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Az is számít, hogy hol tapad a lepény. Ha mellső fali, az is okozhatja azt, hogy nehezebb megtalálni, még a későbbi hetekben is.
2021. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Aki azt mondja 16 hét előtt nehéz megtalálni az nagyon nem ért ehhez.

Nehéz összekeverni, hisz 140 körüli pulzusa van, sokkal gyorsabb mint az anyáé.


Nekem egyébként középen bújt el, rögtön az én erem mögött, valahogy sikerült úgy forgatni a figyelő fejét hogy meghalljuk de épp csak egy mpig, aztán el is tűnt 😀 olyan 17 hetesen volt az ismét, hogy odateszem aztán hallani, addig kergettük szegényt perceken keresztül

2021. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!