Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után a heg...

Császármetszés után a heg feletti része a hasamnak teljesen érzéketlen. Ez normalis ?

Figyelt kérdés
2 hónappal vagyok szülés után, és a hasamon egy rész teljesen érzéketlen. Csíphetem, kaparhatom, nem érzek semmit. Normalis ez ? El fog múlni ?
2021. aug. 3. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 3 éve lesz hogy volt a műtét, még mindig olyan..
2021. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a térdemen van egy vágás, műtötték 2,5 éve, azóta nem érzem a hegnél a fent említett dolgokat. Szerintem ez a császárnál is "normális" lehet, hiszen az idegeket is átvágják. :/
2021. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Erre a kérdésre pont nem tudok válaszolni, csak egy tapasztalatom van. Az első gyerekem császáros volt 17 éve. Nem emlékszem, hogy az elején érzéketlen volt-e valami. De a második gyerekem természetes úton született 8 éve. Amikor jöttek a fájások, mindig csak a heg alatt éreztem. Nem foglalkoztak velem, mert azt mondták, hogy akkor szóljak, ha az egész hasam fáj. Na olyan nem volt. Szóval valószínű, a vágás miatt nem fájt mindenhol.
2021. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Első után totál érzéketlen voltam sokáig az egész hasam alja.

Második után javult.

Most harmadik után van egy rész, de mérföldekkel jobb mint az első után.

2021. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
1993ban lett hegem. Azóta érzéketlen sajnos.
2021. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy és fél éve volt császárom,az első évben szinte végig teljesen érzéketlen volt.

Most majdhogynem teljesen olyan mint régen,talán az egyetlen pont ami kicsit érzékenyebb mint a többi az a varrás egyik széle ahol ki volt vezetve a katéter.

Persze látszani valamennyire látszik,hogy ott heg volt,de..nekem nem igazán.


Ez bőr kérdése is egyébként,nekem mindig hamar gyógyultak a sebeim és nagyon kevés dolog az ami megmaradt nekem.Pedig rengeteget sérültem.Valakinek még a gyerekkori elesésekből származó sebei is látszanak.

2021. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
3 éves a kislányom; nekem ez így is maradt. Mind a heg, mind a felette lévő rész érzéketlen a mai napig, illetve a hasam bal oldala még feljebb is.
2021. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokáig érzéketlen volt nagy terület, aztán az idő haladtával egyre kisebb lett ez az érzéketlen rész. Talán 7-8 hónapos volt a baba, mire teljesen jó volt. Ne izgulj ezen, idő kell neki!
2021. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!