Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bábakoktél tényleg használ?

A bábakoktél tényleg használ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnapra voltam kiírva, de még nem bújt ki a pici. A védőnő ajánlotta a bábakoktélt ha esetleg nem szülök meg. Kinek használt? Mennyi idő után indultak be a fájások?

2021. aug. 8. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Az meg mi a …?
2021. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Elsőnek:Egy vodkas barackos lotyi amit ha megiszol akkor elvileg beindul a szülés. Na Mind1.

Amúgy szerintem humbuk. Ennyi erővel a szex is megindithatja,sot a sok lepcsozes is.

2021. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ja, azt hittem valami értelmes dolog, nem ilyen ordenáré baromság y Köszi a felvilágosítást #2. 😁
2021. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha màr csak egy ici-pici ràsegìtes kell, akkor hasznàlhat. Ha mèg nincs itt az idő, akkor nem.

Nekem jò lett volna inni, de utòlag jöttem rà.

Betöltött 42. hèttől van túlhordas, addig csak terminustúllèpès, ùgyhogy ha jòl vagy te is es a bab is, akkor mèg van időtök bőven.

2021. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem próbálkoznék ilyenekkel otthon, nem is értem, hogy védőnő miért ajánlgat ilyeneket.
2021. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Jó nagy hülye a védőnő. Tudok adni egy telefonszámot, ahol a halmozottan sérült Z. anyukája szívesen mesél róla, hogy neki milyen hatásos volt.
2021. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy türelmetlen vagy, de bőven van még ideje a picinek megszületni. Betöltött 42. héttől beszélünk csak túlhordásról. Egy normál terhesség 38-42 hétig tart. Ne siettesd a babád, ha eljön az ideje, jönni fog. Könnyű szülést kívánok!
2021. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kockáztatnám a kisbabámat 1-2 nap/hét miatt, főleg, hogy a kiírt dátum általában csak egy becslés.
2021. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Én próbáltam de nem használt.

40+5on ittam meg, 41.en indítottak.

4 óra alatt lepörgött minden, mégegyszer nem innám meg, bent úgysem marad :)

De én is nagyon türelmetlen voltam, hát csak ideges lettem attól nehogy valami baj legyen.

Szoval szerintem inkább várd ki, nem ér annyit amennyi bajt okozhat az internet szerint és ha nem hat mi t nálam csak az ideg marad.

Ki fog jönni az a baba .

2021. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!