Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bábakoktél, kinek mikor...

Bábakoktél, kinek mikor hatott? Van akinél bevált?

Figyelt kérdés
Kinek okozott hasmenést? Én ma ittam meg kicsit több mint egy órája, és még csak hasmenésem sem lett tőle. Nemtudom, hogy mit várjak tőle?! Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 11. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Mi? Hashajtó?
2017. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Miért veszélyezteted a babád életét???????Miért csináljátok ezt???Nem mondták még milyen veszélyekkel jár?Ha kibirtál 9honapot maradj már nyugodtan,pihenj és kinlodj már!!!Jön a baba ha itt az ideje!!!Komolyan mondom ilyennek minek gyerek....ha már most csak magadra gondolsz később mi lesz?
2017. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kettes! Terminus túllépés után szülésznő vagy orvos is ajánlhatja, tehát ez esetben nem hinném, hogy veszélyezteti a baba életét. Más dolog, ha valaki már terminus előtt, önszántából iszogatni kezdi. Tegyünk különbséget!!!
2017. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a 40. héten, és szerintem ennyitől nem kell leírni egy leendő Anyát, hogy minek is neki gyerek, a védőnőm ajánlotta, csak kíváncsi lettem volna mások tapasztalatára!! A 3. válaszolónak köszönöm!
2017. dec. 11. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3x is próbáltam, 4-6 órán belül megindult a szülésem mind a 3x. A szülésznőm azt mondta, h csak akkor hat a koktél ha kész a baba is. Nekem sem volt hasmenésem egyszer se.
2017. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!